Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tiek izdots Karaļūdens 08

Intro, 2016. g. 4. martā

Tiek izdota jau astotā Karaļūdens izlase, kurā apkopoti Dirty Deal Audio HQ studijā ierakstītie hiphopa mūzikas materiāli. Karaļūdens 08 izlasē ir iekļautas 16 Latvijas hiphopa scēnas pārstāvju oriģinālkompozīcijas. To vidū ir gan pieredzējuši un jau pat par veterāniem dēvējami reperi, kā arī jaunie un daudzsološie censoņi.

Veterānu rindās izlasē ir iekļuvis Ozols ar dziesmu Zīda ceļš no sava jaunā albuma Atpakaļ Nākotnē, Nātre Raganai, kas ir dziesma no Nātres jaunā albuma Dāvana un posts.  Kā arī reperis ansis ar Projekts Mīnuss laikā tapušo skaņdarbu mieg$. Tāpat izlases rindas godpilni papildina arī Reinis Kapone, kurš DDA HQ studijā iegriežas teju ikreiz, kad atbrauc apciemot dzimteni. Piromāns ar skaņdarbu  Motivācijas vēstule dod padomus jaunajiem māksliniekiem, kuri vēl nezina, kas viņus varētu sagaidīt šajā mūzikas lauciņā, reperis Reiss izlasē ir iekļuvis ar gabalu Dzīvais Mironis. Debiju Karaļūdens izlasē piedzīvo reperis Zemsegu Pasaule, kurš šobrīd strādā pie sava pirmā albuma 94, tāpat arī karavīru rindas pārstāvošais reperis R.2.R.S, jaunais reperis E.V. un skandalozu atpazīstamību ieguvušie Singapūras Satīns.

Izlasē iekļauto dziesmu atlase tika veikta ar mērķi pēc iespējas precīzāk atspoguļot DDA HQ studijā radīto materiālu, kas ne tikai motivētu pašus māksliniekus radīt kaut ko jaunu, bet arī veicinātu ciešāku sadarbību starp Latvijas reperiem un bītmeikeriem, uzsverot to, cik dažādi ir paši autori un viņu mūzika.

Karaļūdens izlases ir viens no veidiem kā mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio atbalsta hiphopa mākslinieku un producentu izaugsmi, kā arī viņu izdotā materiāla izplatīšanu un atrādīšanu plašākai sabiedrībai.

Dirty Deal Audio HQ studija piedāvā iegādāties Karaļūdens dāvanu karti hiphopa dziesmas ierakstam — https://karaludens.bandcamp.com/merch/kara-dens-dda-hq-d-vanu-karte

Karaļūdens 08 izlasi var noklausīties un iegādāties šeit — https://karaludens.bandcamp.com/album/kara-dens-08

Izlases vizuālā noformējuma autors — lazybra (DRAWORGY FAM)

Mūzikas izdevniecība Dirty Deal Audio ir Latvijas jaunās elektroniskās mūzikas attīstības veicinātāji, kuru darbības saknes rodamas 2011. gadā. Visu šo gadu laikā, nenogurstoši veicinot Latvijā producētās elektroniskās mūzikas popularitāti, ir izdotas četras izlases, vairāki albumi un minialbumi, kā arī organizētas neskaitāmas jauno mūziķu skates un koncertdeju vakari, un aktīvi strādāts, lai iedvesmotu jauno mūziķu paaudzi pievienoties elektroniskās mūzikas kopienai ne tikai internetā, bet arī ārpus tā robežām.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs