Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Gaidot Summer Sound 2019: 4. daļa

Normunds Vucāns, 2019. g. 2. augustā

Festivālu sezonai turpinoties, nemanāmi ir pienācis laiks, kad jau p jāsāk posties ceļam uz Liepāju, jo tieši tur jau šodien un rīt, 2. un 3. augustā norisināsies ikgadējais Summer Sound festivāls. Šogad uz piecām pasākuma skatuvēm kopā kāps vairāk nekā 50 mūziķu, tāpēc, lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, esam izvēlējušies, mūsuprāt, interesantākos izpildītājus, kuru koncertus palaist garām noteikti nevajadzētu. Festivāla dienā noslēdzam šo rakstu sēriju ar trīs ļoti dejiskiem vārdiem— Sigala, Ozolu un Dynoro.

Sigala

Uzstāsies piektdien, 2. augustā 01:30 uz Galvenās skatuves

Palabojiet mani, ja kļūdos, bet šķiet, ka nekad iepriekš pie Latvijā nav uzstājies neviens tik aktuāls un populārs elektroniskās deju mūzikas producents kā Sigala, viņam loģiski kļūstot par vienu no divien lielākajiem vārdiem festivāla programmā kopā ar Gogol Bordello. Turklāt nevarētu arī teikt, ka viņš pārstāv to švakāko EDM galu — viņa mūzikā ir gana daudz interesantu semplu un ideju, lai tur kaut ko varētu atrast arī nedaudz inteleģentākas mūzikas piekritēji. Skaidrs, ka lielākajai publikas daļai tas galīgi nav svarīgi un viņi tikpat aktīvi dejos arī pie Bermudu divstūra, bet — ir patīkami apzināties, ka ir padomāts arī par tiem, kam rūp saturs.

Ozols

Uzstāsies sestdien, 3. augustā 23:30 uz Stenders skatuves

Vēl vakar šis teksts būtu bijis citāds, taču tad Ozols izdeva jaunu EPKruīza kontroles zēni, kas tapis sadarbībā bītmeikeriem Katapullt, kā arī reperiem Krii un Rolandu Če. Ja ir izdots kas tik svaigs, nav ne mazāko šaubu, ka tas ir jānovērtē arī dzīvajā! Turklāt arī bez pavisam svaigajiem jaunumiem Ozolam netrūkst nedz pēdējo mēnešu, nedz pēdējo gadu un pat desmitgažu hīti, ar kuriem noteikti būs piepildīts šis koncerts. Kaut es neticu, ka uzstāšanās Liepājā sasniegs viņa jubilejas koncerta augstumus, arī bez tiem Ģirts savu latiņu allaž tur ļoti augstu.

Dynoro

Uzstāsies piektdien, 2. augustā 23:30 uz Galvenās skatuves

Mūsu kaimiņu lietuviešu spožākais elektronikas dēls Dynoro jau 18 gadu vecumā bija sasniedzis ko tādu, kas nekad nevienam Latvijas mūziķim nav izdevies — nokļūt teju visu Eiropas valstu topu galvgalī. To panāca viņa skaņdarbs In My Mind, un pašlaik ir visai pamatoti domāt, ka arī turpmāk viņš apstāties nedomā. Kaut Dynoro kontā vēl nav tik daudz grāvēju kā Sigalam, ko viņš iesildīs piektdienas vakarā, nedomāju, ka tas kaut mazākajā mērā traucēs iegriezt pamatīgu ballīti pludmalē, kas turpināsies līdz pat rīta gaismai!

Iepriekšējos sērijas rakstus meklē šeit, šeit un šeit.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs