Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Baltijas desants nosēžas Kubana-2015

Staņislavs Fisenkovs, 2015. g. 22. jūlijā

Amigos, piekrītiet, ka ierasties ar savu festivālu vienā no Baltijas valstīm un nepaaicināt uzstāties Baltijas grupas, būtu ne tikai nepareizi, bet pat kaut kā nepieklājīgi. Tāpēc mēs ar prieku piedāvājam jums muzikālo desantu no Baltijas piekrastes, kura dalībnieki aptver uzreiz trīs valstis - IgaunijuLietuvu un, protams, arī Latviju.

Rīgas grupa FOXTHROAT ("Lapsu Rīkle") septiņjūdžu soļiem virzās uz starptautisko atzinību, — nesen puiši parakstīja līgumu ar angļu neatkarīgo leiblu Red Sky Records, bet īsi pirms tam viņu klips ieņēma pirmo vietu britu televīzijas internetkanāla Rise TV topā. Savu advancēto ģitārspēles stilu puiši sauc par cosmic — punk — rock — grunge — garage, kas arī atspoguļo viņu priekšstatu par to, kādām skaņām ir jāiziet no lapsas rīkles. Latvijas skatuves galvenā cerība nevarēja neieņemt cienīgo vietu KUBANA Rīga line-up! Kas to lai zina, varētu būt,ka drīz viņus varēs redzēt tikai Londonā.

Šie ašie puiši debitēja KUBANA pērngad, un tagad atgriežas pie mums jau pārbaudītas deju mašīnas lomā. DIGITAL DIGITAL — jauns igauņu kolektīvs, kas izpilda "dzīvo" drum-n-beis, to 2010.gadā dibināja divi muzikanti- Deniss un Annika, kas ap to laiku paguva uzkrāt milzīgu pieredzi daudzveidīgu smagās mūzikas stilu izpildē — no pank-roka līdz black-metālam. Šim sūrajam pārītim piebiedrojās DJ Zayatc (jā-jā, Dīdžejs Zaķis, jūs pareizi izlasījāt), kas ir zināms ar savu dalību populārajā 90-o gadu beigu komandā Radiotrance. Papildināja kolektīvu bundzinieks Stazs. DIGITAL DIGITAL spīdoši kombinē drum-n-beis, popmūziku, dapstepu un rok-ģitāras. Jā, viņi spēlē elektromūziku, bet vienalga tas ir īsts roks!

Domāju daudzi no jums atceras romantisko dziesmiņu ar piedziedājumu "Labrīt, lūk te es esmu. Es atkal būšu kā vakar, atkal dziedāšu tev: la-la-la-la-la-la", kas skanēja no visiem radiouztvērējiem 00-o sākumā. Un tieši tāpēc mēs ataicinājām lietuviešu lielisko grupu Biplan — lai korī nodziedātu "la-la-la-la-la-la". Mēs taču zinām, kā kubanoīdi mīl visus šos "lai-la", "nai-na" un pārējos "hop-hei-na-na-nei". Bet atmetot jokus, Biplan vairākkārt ir apliecinājusi savu Lietuvas vispieprasītākās un populārākās grupas statusu un mēs esam priecīgi redzēt uz KUBANA skatuves tik godalgotu un, tik reti Krievijā parādošos grupu.

Tavs komentārs