Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus 2024 izziņo pirmo festivāla galveno mākslinieku Džeisonu Derulo

Intro, 2023. g. 14. decembrī

Džeisons Derulo ir pirmais zināmais nākamā gada Positivus festivāla galvenais mākslinieks, kurš uzstāsies uz LMT skatuves. Mākslinieka koncerti ir slaveni ar savu iespaidīgo deju šovu, kas piepildīti ar hitiem, karstiem ritmiem un pozitīvuenerģijas lādiņu. Džeisons Derulo savu zvaigznes statusu ieguva vēl būdams pusaudža gados un tagad ir pasaules mēroga superzvaigzne, ražīgs R&B, popmūzikas, repa dziesmu autors ar neskaitāmiem hitiem un augsti novērtētām sadarbībām ar pasaulē zināmiem māksliniekiem. 2024. gadā Positivus festivāls notiks 19. un 20. jūlijā Rīgā, Lucavsalā. Festivāla biļetes pieejamas http://www.positivusfestival.com un Biļešu Serviss tīklā.

Ar inovācijām, žanru sajaukumu mūzikā un ārkārtīgu radošumu Džeisons Derulo ir sevi pierādījis kā vienu no dinamiskākajiem, populārākajiem dziedātājiem, deju hitu veidotājiem globālajā popmūzikā. Kopš izrāviena ar pieckārtēju RIAA sertificētu singlu Whatcha Say Džeisons Derulo ir pārdevis vairāk nekā 250 miljonus singlus visā pasaulē un izdevis virkni mega hitu, tostarp 15 platīna singlus — Wiggle, Talk Dirty, Want to Want Me, Trumpts, It Girl, In My Head, Ridin' Solo, Don't Wanna Go Home, Marry Me, Get Ugly , Swalla, Savage Love un Take You Dancing. Starp nozīmīgiem singliem atrodams arī Savage Love, kas kopā ar BTS un tā oficiālais remikss kļuva par neapturamu, starptautisku sensāciju un aktuālāko hitu TikTok platformā 2020. gadā un ierindojās Billboard Hot 100, kā arī vairāku topu pirmajā vietā vēl 16 valstīs visā pasaulē. Panākumi ietver arī kļūšanu par vienu no ietekmīgākajiem TikTok platformas lietotājiem, kur mākslinieks var lepoties ar 11. vietu platformā un ceturto visvairāk sekoto vīrieti.

Šobrīd Džeisons Derulo strādā pie sava ļoti gaidītā piektā studijas albuma — un tas ir pirmais pilnais albums kopš 2015. gada topu pirmajā vietā esošā Everything Is 4 izdošanas. Jaunajā albumā iekļautas dziesmas Lifestyle kopā Ādamu Levinu, Take You Dancing un dubultplatīna singls Savage Love. Džeisons Derulo uzsāk drosmīgu jaunu ēru savā nepārtraukti mainīgajā mākslinieciskajā karjerā, pierādot savu neticamo spēju noturēties līknes priekšā, vienlaikus pilnveidojot neaizmirstamu popdziesmu radīšanas burvību.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs