Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

El Mars laiž klājā pirmo singlu no jaunā albuma

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 23. augustā

Grupa El Mars ceturtdien, plkst. 10.00 Radio101 atskaņo savu pirmo singlu no jaunā albuma Mind Heroes,  kurš tiks izdots šī gada oktobra beigās.

Wise Man ir pirmais singls no jaunā albuma, kurš ir ierakstīts šī gada pavasarī. Māsterēts pie Braijena Lūsija (Brian Lucey), kurš ir sadarbojies arī ar  tādiem vārdiem kā The Black Keys, The Shins un Deividu Linču (David Lynch).

"Pirms nolēmu rakstīt jaunu albumu, daudz domāju par to, ko gribu pateikt saviem klausītājiem.  Veltīju daudz laika pārdomām par skaņas kvalitāti, par vēstījumu un par to, kas notiek paša sirdī. Wise Man ir albuma pirmā dziesma un arī pirmais singls," par ierakstu saka Raimonds, "Es neatzīstu pārmērīgu efektu izmantošanu mūzikā, kas mūsdienās ir ārkārtīgi populāra lieta. Veidojot šo ierakstu, vācu informāciju kā ieraksti tika veikti 60tajos un 70tajos gados. Tad to kombinēju ar mūsdienu iespējām un prasībām. Tā tapa jaunais El Mars skanējums".

Kopš 2008.gada decembra, kad El Mars iznāca debijas albums Bare Love to Bare Soul, Raimonds Gusarevs, kuršir grupasEl Marsdziesmuautors un izpildītājsir paspējis vairākkārtīgi spēlēt Ņujorkas (ASV) radio, piedalītiestādos blakus projektos kā Viegli ar Renāru Kauperu, Māru Upmani-Holšteinuun GoranGoru, projektā Prince & Crosby ar Londonas mūziķi Metjū Tomkinu (MatthewTomkin).

ŠobrīdEl Mars sastāvā ir Raimonds Gusarevs, Matīss Akurāters (sitamie instrumenti) un Toms Valmiers (basģitāra).  Grupa šajā sastāvā šovasar jau uzstājās uz festivāla Laba Daba galvenās Lāča skatuves.

http://elmars.bandcamp.com

http://www.twitter.com/elmarsuniverss

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs