Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Jau nākamnedēļ norisināsies Summer Sound ieskaņas labdarības pasākums Rīgā

Intro, 2023. g. 16. maijā

27. maijā pie izklaides un futbola halles "Playoff Arena" festivāla “Summer Sound” organizatori aicina uz pirmo ieskaņas pasākumu, kur, vienlaikus ar mūziķu koncertiem, arēnas iekštelpās norisināsies Labdarības futbola zibens turnīrs.

Visas dienas garumā koncertēs dažādi mūziķi, Summer Sound draugi — rolands če, Ozols, Dzelzs Vilks, Lapsene, Pirmais Kurss, Zeļģis, Gapoljeri, Nikotīņi, Indygo, DJ Magnuss Eriņš un citi. Savukārt Pienvedēja Piedzīvojumi ne tikai sniegs enerģisku koncertu, bet arīdzan pirmo reizi demonstrēs savas muzikālās darbības dokumentālo filmu.

Ienākumi no biļetēm pilnā apmērā tiks novirzīti “Music Saves UA” tūlītējas humanitārās palīdzības nodrošināšanai Ukrainas iedzīvotājiem, kuriem tā ir visvairāk nepieciešama.

“Reaģējot uz Ukrainā notiekošo karadarbību un tās radītajām sekām Ukrainas iedzīvotājiem, arī Summer Sound komanda gan domās, gan darbos ir kopā ar Ukrainu. Jau aizvadītā festivāla ietvaros gan sadarbojāmies ar Ukrainas atbalsta biedrību "Tavi Draugi", gan organizējām depozīta tukšās taras līdzekļu ziedošanu Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijām, kurām bijusi milzīga slodze un izdevumi palīdzības organizēšanai. Šogad pievienojamies starptautiskai kustībai "Music Saves Ukraine", kuras ietvaros festivālu un citu mūzikas pasākumu organizētājiem un apmeklētājiem visā Eiropā ir iespēja sniegt savu atbalstu Ukrainai šajā grūtajā brīdī. Mēs ticam drīzai Ukrainas uzvarai un ātrai atjaunošanai,” komentē “Summer Sound” festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Labarības futbola turnīrā varēs piedalīties ikviens — gan vairāk pieredzējuši spēlētāji, gan tādi, kuri ar futbolu ir pavisam “uz Jūs”. Turnīrs notiks visas dienas garumā uz 3 iekštelpu futbola laukumiem, katrai spēlei veltot 40 minūtes. Reģistrēšanās futbola turnīram pieejama www.bilesuserviss.lv, izvēloties sev vēlamo laika periodu. Dalība tajā ir simboliska ziedojuma formātā — 25 eur par 5 cilvēku komandu.

Kamēr iekštelpās notiks aizrautīgi futbola mači, uz āra skatuves kāps festivāla mūzikas draugi, un visas dienas garumā darbosies ēdināšanas zona ar gardiem ēdieniem un dzērieniem.

Pasākumu organizē "Playoff Arena" un "Summer Sound" ar Latvijas Futbola federācijas un bankas “Citadele” atbalstu. Reģistrēšanās futbolam ziedojumu veidā pieejama bilesuserviss.lv, savukārt ieeja pasākumā — brīvprātīga ziedojuma formā ar “Mobilly” starpniecību.

“Music Saves UA” ir bezpeļņas organizācija, kura radās Ukrainas Mūzikas Pasākumu asociācijas iniciatīvas rezultātā. Organizācijas primārais mērķis ir ar mūzikas un kultūras palīdzību rast iespēju un līdzekļus tūlītējas humanitārās palīdzības nodrošināšanai Ukrainas iedzīvotājiem, kuriem tas ir visvairāk nepieciešams, kā arī informēt pasaules sabiedrību par karu Ukrainā.

Aizvadītajā gadā organizācija sadarbojās ar dažādiem Eiropas mūzikas festivāliem, mūzikas konferencēm un pasaules mūziķiem. Tika rīkotas labdarības akcijas un vākti ziedojumi 335 tūkstošu dolāru apmērā, sniedzot palīdzību vairāk nekā 42000 cilvēkiem. Tika evakuēti 20 tūkstoši Ukrainas civiliedzīvotāju no karstajiem punktiem un frontes līnijas aplenktajām pilsētām. Šī gada janvārī mūzikas konferences ”Eurosonic” laikā organizācija ieguva Eiropas Festivālu balvu “Take A Stand”. Vairāk informācijas par “Music Saves UA” — https://musicsavesua.com/.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs