Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Summer Sound 2024 izziņo pirmos māksliniekus

Intro, 2023. g. 11. decembrī

Lielākais festivāls Baltijā — Summer Sound, noslēdzot veiksmīgi aizritējušo gadu un gatavojoties karstajai ballīšu sezonai, izziņo pirmos festivāla Summer Sound 2024 māksliniekus: Bermudu Divstūris, Kreisais Krasts, Astro’n’out, Laika Suns, Satellites LV un Suistamon Sähkö (Somija). Summer Sound 2024 notiks 2. un 3. augustā, nemainīgi jau divpadsmit gadus skaistajā Liepājas pludmalē.

Vēl pirms festivāla biļešu cenu maiņas, kas notiks 27. decembrī, festivāla organizatori izziņo pirmos pašmāju mūziķus, kuri jau ir pierādījuši sevi plašai auditorijai kā izcilus un saistošus sava žanra pārstāvjus. Kā jau tas ir ierasts Summer Sound festivāla vēsturē un tradīcijās, tiek saglabāta plaša un daudzpusīga programma, lai ikvienam būtu iespēja baudīt vasaras grandiozāko piedzīvojumu Liepājas pludmalē.

Latviešu humoristiskā repa duets, ballīšu partizāni Bermudu Divstūris savas darbības laikā ir ieguvuši apjomīgu un uzticamu auditoriju, izpārdotu arēnas koncertu, kā arī vairākus industrijas apbalvojumus. “"Bratuki un visa "Bermudu Divstūra" komanda atgriežas Liepājas pludmalē ar arēnas cienīgu šovu. Enerģijas uzlāde, vizuāls baudījums un jaunas dziesmas. Ar nepacietību gaidām Liepājas vēju sejā un matos! Summer Sound 2024 būs grandiozs notikums vasaras labāko pasākumu kalendārā!", uzstāšanos komentē Emīls Balceris.

Lielākā repa apvienība Kreisais Krasts ir nozīmīgi Latvijas repa žanra un kultūras veidotāji. Novembra vidū tika izdots viņu jaunākais albums — 21, kas iezīmē viņu radošās darbības periodu.

Grupa, ar kuru noteikti dejosi trakāk —  Astro’n’out savas darbības laikā ir tikuši nominēti Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai par katru līdz šim izdoto albumu. Nesen notikušais arēnas koncerts iezīmē jaunu posmu grupas koncertu dzīvē, apliecinot, ka laika gaitā ir spējuši audzēt plašu klausītāju loku.

Laika Suns žanriski aptver kā popdziesmas, tā arī skaļas roka ģitāras elementus, dibināta 2013. gadā, Rīgā. Grupa līdz šim publicējusi vairākus albumus un singlus, no kuriem zināmākie ir dziesmas Pavasari, Atceries Rīgu vasaras naktīs un Nav kur iet.

Satellites LV ir latviešu modernā roka apvienība, kas darbojas kopš 1996. gada. Jau ar pirmo ierakstīto un izdoto singlu Nekas, nekad grupa uzšāvās popularitātes virsotnē, ienesot Latvijas mūzikā jaunas vēsmas. Grupa izdevusi sešus studijas albumus, no kuriem nesenākais Varavīksnes galā apbalvots ar prestižo Austras balvu. Šogad grupa jaunā sastāvā laidusi klajā jaunu dziesmu un video Asaras.

Somu etno-tehno ansamblis Suistamon Sähkösavu priekšnesumu ietvaros ir krāsaini, muzikālu skaņu un ritmu pārbagāti, izmantojot ganinteresantus instrumentus, repa mūzikas elementus un laikmetīgās dejas horeogrāfiju. Reizēm viņu mūzikā var dzirdēt karēliešu vai somu tautas melodiju motīvus.

 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs