Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Nākamnedēļ notiks Summer Sound ieskaņas pasākums

Intro, 2023. g. 5. jūlijā

Nākamajā sestdienā 15. jūlijā Liepājas pludmales bārā “Cukurfabrik”, notiks festivāla “Summer Sound 2023” jau par tradīciju kļuvušais pre-party jeb iesildīšanās pasākums ar dejām līdz rītam kopā ar DJ @tomsgrevins. Savukārt festivāla norises nedēļā, sākot ar 2. augustu divu vakaru garumā Juliannas pagalmā norisināsies ieskaņas koncerti gan ar jauniem pašmāju censoņiem, gan jau pieredzējušākiem Latvijas mūziķiem un grupām.

“Ikgadējā iesildīšanās “Summer Sound” festivālam pludmalē jau uzskatāma par neatņemamu vasaras sastāvdaļu. Lai arī šie DJ seti vienmēr ir kā lielā festivāla mēģinājums, interesanti, ka šīs ballītes parasti izvēršas muzikāli savādākas. Tā kā — tiekamies!” saka Toms Grēviņš.

Ieskaņas pasākumā pludmales bārā “Cukurfabrik” no pulksten 22 papildus DJ @tomsgrevins vadītam pozitīvi uzlādējošam deju vakaram, būs iespēja satikt leģendāro festivāla Sammerīti jeb pludmales festivāla talismanu, piedalīties aktivitātēs, izbaudīt festivāla “Summer Sound” īpašo kokteili un saņemt patīkamus pārsteigumus.

Festivāla organizators Uldis Pabērzis aicina: “Festivāls strauji tuvojas un līdz tam palicis vien mēnesis. Tradicionāli tā priekšvēstneši ir gan ieskaņas pasākumi, gan pilsētas koncerti. Arī šogad tas nebūs izņēmums, un vēl viens ieskaņas pasākums pavisam drīz notiks brīnišķīgajā Liepājas pludmalē, kur festivāla noskaņas atnesīs mūsu draugs — Toms Grēviņš. Savukārt tieši festivāla nedēļā pilsētas skatuvi divus vakarus pēc kārtas ieskandinās 10 pašmāju grupas.”

2. un 3. augusta vakaros, ieskandinot festivāla norises nedēļu, Juliannas pagalmā, Liepājā ar enerģiskiem priekšnesumiem uzstāsies vairāki pašmāju mūziķi un apvienības. 2. augustā uzstāsies -  Smaržo pēc lietus, Madara, Embark, Baiba, B Optimist, bet 3. augustā -  Kristiāna Millere, 2tie, Midnight Projects, Audiokvartāls un Erased By Sunrise.

Vasaras lielākais pludmales festivāls Baltijā “Summer Sound” šogad notiks jau vienpadsmito reizi 4. un 5. augustā un kā ierasts piedāvās plašu programmu vasaras piedzīvojumu baudītājiem. Starp daudziem iemīļotiem un cienītiem pašmāju mūziķiem festivālā varēs redzēt priekšnesumus no Vācu, Itāļu, Igauņu, Ukraiņu, Lietuviešu, Zviedru un Bulgāru mūziķiem.

Uzzināt pilnu festivāla programmu, citus jaunumus, kā arī iegādāties biļetes dažādās komplektācijās uz festivālu “Summer Sound 2023” var mājaslapā: www.summersound.lv.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs