Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Summer Sound arī šogad būs Klubs++

Intro, 15. maijā

Festivāls Summer Sound 2024 ar prieku paziņo, ka turpinās divu gadu veiksmīgo tradīciju un piedāvās apmeklētājiem iemīļoto Klubs++, kurā varēs dejot līdz pat rītausmai. Šogad kluba atmosfēra un programma solās būt vēl vērienīgāka un piedāvāt ko jaunu un aizraujošu festivāla apmeklētājiem sadarbībā ar Lithuania HQ.

Pēdējos divos gados Klubs++ ir kļuvis par festivāla neatņemamu sastāvdaļu, pulcējot festivāla apmeklētājus, kas vēlas izbaudīt kvalitatīvu elektronisko mūziku un piedzīvot kluba atmosfēru, nepametot festivāla teritoriju. Šogad pašmāju talantiem pievienosies pieprasītākie DJ/producenti no Lietuvas ievērojamās elektroniskās mūzikas izdevniecības Lithuania HQ.

Pieredzējušais dīdžejs Magnuss Eriņš, kura muzikālā pieredze gūta spēlējot gan mazākos, gan lielākos klubos, reivu pasākumos un privātās ballītēs jau vairāk nekā desmit gadus, ir uzņēmies kluba "Klubs++" muzikālā kuratora lomu, sola: "Klubs++ kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu ar galvu reibinošiem basiem, enerģijas lādiņu un visu, kas nepieciešams, lai radītu patiesi neaizmirstamu atmosfēru.”

Divu festivāla enerģijas pielietās naktis pie pults būs līdz šim lielākais DJ skaits Summer Sound festivālā — 15 jau pieredzējuši pašmāju un kaimiņvalstu DJ: HOLLA FRANCO b2b DNKA, PUPA, ROLAND PRIVERT,  DWIN (LT), LUCKY LUKE (LT), E:91, LORI, KENJI, 24k, LEVAN, FELLA (LT), GAULLIN (LT), MAGNUSS ERIŅŠ, ANDY CANE (EE), MSK, kā arī divi konkursa uzvarētāji.

Klubs ++ darbosies abas festivāla dienas no plkst. 20.00 līdz 06.00. Ieeja klubā būs no 18 gadu vecuma.  

Papildus jau izsludinātajiem Klubs++ māksliniekiem, plašas un ballēties gribošas auditorijas priekšā būs iespēja uzstāties diviem jauniem DJ, kurus konkursa kārtībā izraudzīsies festivāla organizētāju žūrija. Uzstāšanās uz Kluba++ skatuves būs iespējama 3. augusta vakarā (plkst. 20:00 un 21:00).

Pretendentiem uz info@summersound.lv jānosūta: radošās darbības apraksts (norādot sociālo mediju profilus), promo foto, 20 min. garš mikss mp3/WAV formātā vai saiti uz to. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 30. jūnija pusnaktij.  Uzvarētāji tiks paziņoti 10. jūlijā festivāla sociālajos tīklos.

Biļetes uz šī gada festivālu Summer Sound var iegādāties mājaslapā www.summersound.lv. Šī brīža divu dienu biļetes cena — 79 EUR, un VIP biļetes cena —  250 EUR. Pieejamas iegādei ir arī telšu pilsētiņas biļetes un kemperu vietas.

Sekot līdzi programmai un jaunu mākslinieku vārdu pievienošanu festivālam var festivāla “Summer Sound mājaslapā (www.summersound.lv) un sekojot festivāla informācijai sociālo tīklu platformās (Instagram, TikTok, Facebook).

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs