Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Māksla un meistarklases Satta festivālā

Intro, 2014. g. 7. augustā

Satta festivāla organizētāji informē, ka papildus gandrīz 70 māksliniekiem no visas pasaules, festivālā no 14. līdz 17. augustam, Baltijas jūras piekrastē Papē tiks piedāvātas arī citas dažāda veida mākslas un sporta aktivitātes.

Šogad festivālā ir vairāki jaunumi, sākot jau ar faktu, ka pēc septiņu gadu norises Lietuvā, festivāls pirmo reizi dodas pāri robežai un savus viesus sagaida Latvijā. Dažas tradīcijas tomēr tiek saglabātas, un, kā jau katru gadu, arī šogad festivāla laikā norisināsies Satta olimpiskās spēles — futbols, volejbols, kvadrāti, galda futbols, badmintons, frisbijs un peldēšana ar SUP dēļiem.

Festivāla organizētāji ir priecīgi, ka Rucavas pašvaldība un Papes dabas parks ir piekritis sadarboties, palīdzot Satta festivālu veidot pēc iespējas patīkamāku ikvienam. Tādēļ mākslas un meistarklašu zonā apmeklētājiem būs pieejama īpaša telts, kur ikviens varēs uzzināt daudz interesanta par Papes dabu un tās apslēptajiem dārgumiem. Tostarp būs iespēja apmeklēt Papes etnogrāfisko zvejnieku sētu un ziedot līdzekļus nozīmīgā Papes dabas parka putnu vērošanas torņa atjaunošanai. Papildus uz vietas saziedotajam, festivāla organizatori ziedos 3 centus no katras pārdotās Satta festivāla biļetes šī torņa atjaunošanai.

Viena no meistarklašu zonas teltīm būs veltīta ekoloģijas tēmai. Tajā būs iespējams piedalīties zemes mākslas meistarklasēs, diskusijās par atkritumu pārstrādi un veģetāru pārtiku, kā arī lekcijas par dažādiem ekoloģijas jautājumiem.

Latvijas un Lietuvas grafiti mākslinieki un ilustratori šogad uz īpašām sienām veidos interpretāciju par šī gada festivāla saukli “Elektroniskā mūzika satiek dabu”. Grafiti meistarklasēs piedalīsies arī arī pārstāvji no kuš! komiksu un Popper ilustrāciju žurnāliem.

Visā festivāla teritorijā norisināsies deju sacīkstes un meistarklases, kurās ikviens varēs piedalīties un apgūt kādu jaunu deju kustību. Būs pieejamas tējnīcas un kafejnīcas, vintage fotografēšanasnodarbības, dažādi tetovēšanas mākslinieki un stilīgs bārdas dzīšanas salons. Satta festivāla mākslas un meistarklašu zonā patiešām būs iespējams viss — arī pārvērst mašīnu Lada divritenī vai zīmēt ar savu mobilo telefonu gaismas gleznošanas meistarklasē. Organizatori reizē tomēr brīdinanepazust plašajā meistarklašu piedāvājumā un nenokavēt savus mīļākos māksliniekus!

Satta festivāls norisināsies no 14. līdz 17. augustam, Baltijas jūras krastā, Rucavas novadā, Papē. Vairāk informācijas par nokļūšanu uz festivāla norises vietu, aktivitātēm, kā arī mākslinieku apraksti ir pieejami Satta festivāla mājas lapā www.sattafestival.com. Biļetes iepriekšpārdošanā ir pieejamas Biļešu Serviss kasēs www.bilesuserviss.lv. Biļetes būs iespējams iegādāties arī festivāla teritorijā par augstāku cenu.

Vairāk informācijas:

www.sattafestival.com

www.facebook.com/sattafestival

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs