Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Jack White — Entering Heaven Alive
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
15: Positivus 2022, Lucavsala
AUGUSTS
05: Laba Daba 2022, Atpūtas un konferenču komplekss Ratnieki
SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Satta festivāls jau šajā nedēļas nogalē

Intro, 2014. g. 12. augustā

Jau šajā nedēļas nogalē Rucavas pagasta Papes dabas parka teritorija pārvērtīsies maģiskā vietā — līdz šim septiņus gadus Lietuvā notikušais elektroniskās mūzikas un mākslas festivāls Satta, no 14. līdz 17. augustam pirmo reizi norisināsies Latvijā. 

Submotion Orchestra — live electronica grupa no Lielbritānijas, Kanādas lo-fi projekts Dirty Beaches un britu producents Forest Swords ir tikai daži no gaidītākajiem mūziķiem, kas līdzās vairāk nekā 70 māksliniekiem no visas pasaules iepriecinās festivāla apmeklētājus ar vienreizējiem priekšnesumiem.

Jau zināms, ka liela daļa festivāla apmeklētāju uz pasākuma norises vietu Papē dosies ar automašīnām, tādēļ organizatori iesaka braucējiem apvienoties un aizpildīt brīvās vietas, kas ir gan dabai draudzīgāk, gan finansiāli izdevīgāk, gan, protams, jautrāk! Tiem, kuri uz festivālu dosies ar autobusu vai vilcienu, no Liepājas autoostas uz Papi tiks nodrošināts speciāls autobuss, kas kursēs ceturtdienas un piektdienas vakarā. Svētdienas pēcpusdienā autobuss nogādās apmeklētājus atpakaļ Liepājā. Organizatori lūdz festivāla apmeklētājus laicīgi pieteikt vietu autobusā, nosūtot e-pastu uz travel@satta.lt, lai precīzāk paredzētu potenciālo pasažieru skaitu. Biļetes cena vienā virzienā būs 3 EUR.

Starptautiskā festivāla organizatoru komanda, apzinoties Papes dabas parka nozīmību, nodrošinās, ka teritorija, kura varētu tikt cilvēku skarta, tiks pasargāta no jebkādiem bojājumiem. Tāpat kā pirms, arī festivāla laikā, cilvēki tiks aktīvi informēti par vides aizsardzību un tās nozīmīgumu. Telšu celšana, autostāvvieta un kemperu novietne būs atļauta tikai organizatoru piedāvātajā teritorijā. Tāpat visi apmeklētāji tiks laipni aicināti ziedot līdzekļus Papes dabas parka putnu novērošanas torņa atjaunošanai.

Dodoties uz festivālu, jāņem vērā arī Latvijas nepastāvīgie laikapstākļi. Visi festivāla apmeklētāji aicināti parūpēties gan par peldkostīmiem un sauļošanās krēmiem, gan lietusmēteļiem un gumijas zābakiem. Festivāla organizētāji nodrošinājuši vairāku skatuvju atrašanos zem jumta zem telts jumta, tādēļ mūziku būs iespējams baudīt arī lietus gadījumā.

Festivāla mūzikas programmu četru dienu garumā papildinās dažādas sporta, mākslas un ekoloģijas meistarklases, kas norisināsies gan galvenajā festivāla teritorijā, gan pludmalē. Būs pieejama arī ēdināšanas zona. Lai festivāla laikā nepaliktu bez sakariem, apmeklētāji varēs piekļūt Wi-Fi pieslēgumam, kā arī uzlādēt savus mobilos telefonus, izmantojot līdzi paņemtos lādētājus.

Satta festivāls norisināsies no 14. līdz 17. augustam, Baltijas jūras krastā, Rucavas novadā, Papē. Vairāk informācijas par nokļūšanu uz festivāla norises vietu, aktivitātēm, programmu, kā arī mākslinieku apraksti ir pieejami Satta festivāla mājas lapā www.sattafestival.com. Biļetes iepriekšpārdošanā līdz trešdienas pusnaktij ir pieejamas Biļešu Servisa kasēs www.bilesuserviss.lv. Biļetes varēs iegādāties arī festivāla norises laikā par augstāku cenu.

www.sattafestival.com

www.facebook.com/sattafestival

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs