Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

SEPTEMBRIS
09: Shortparis, Laska Bar
24: Sting, Arēna Rīga
26: The Neighbourhood, Arēna Rīga
OKTOBRIS
06: The Cure, Arēna Rīga
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Satta festivālā pārstāvēts plašs Latvijas mūsdienu modernās mūzikas klāsts

Intro, 2014. g. 30. jūlijā

Satta festivālam ir gods paziņot, ka līdzās gandrīz 30 ārzemju māksliniekiem no visas Eiropas, festivālā uz skatuves kāps arī mūziķi no Igaunijas, Latvijas un Lietuvas, veidojot 2/3 no visas mūzikas programmas.

Lielu daļu festivāla Latvijas programmas veido Satta ilgtermiņa partneris un draugs Dirty Deal Audio. Viens no viņiem būs Beatmaker Challenge čempions NiklāvZ, kurš šogad jau paspējis uzstāties tādos festivālos kā Primavera Barselonā un pašmāju Positivus. Noteikti nedrīkst palaist garām vienu no, iespējams, progresīvākajiem mūsdienu underground mūzikas pārstāvjiem Kodek un nopelniem bagāto hip-hop un electronica producentu  Kashuks, kas, starp citu, ir arī šī gada Satta festivāla video skaņu celiņa autors.

Džūka Čūska un Ωtek kopā sniegs absolūti neparedzamu priekšnesumu. Varam tikai minēt, ka tajā tiks iekļauta circuit bendingtehnika, chiptunes un footwork skaņas. Kopīgu priekšnesumu sniegs arī bītu veidotāji ansis x Oriole, kuriem uz skatuves pievienosies latviešu reperi Edavārdi un Eliots. Dirty Deal Audio pārstāvju  sarakstā ir Mr. Myster, kurš 11.jūnijā Palladium koncertzālē kopā ar lietuviešu Without Letters iesildīja Londonas elektroniskās mūzikas duetu Mount Kimbie.

Gluži kā Mr. Myster, arī divu citu latviešu mākslinieku — popmūzikas solo projekta komponistes un dziedātājas Mionia jeb Maijas Līcītes un downtempo electronica dueta Villa Camellia 66 priekšnesumi būs daļa no The Baltic Scene koncertskates (showcase).

Rūpējoties par dejām visas nakts garumā, Satta uz festivālu uzaicinājis Bogdan Taran — vienu no Latvijas deju mūzikas patroniem, kura radio šovs Dance Box nesen nosvinēja 15 gadu jubileju. Protams, Latvijas piejūrā ballīte nav iedomājama arī bez Ksenia Kamikaza, kura pārstāv ierakstu studiju Platz fur Tanz un ir atbildīga par neskaitāmām neaizmirstamām ballītēm Rīgā un citviet.

Festivāla mākslinieku klāstu papildina Rīgas elektroniskās mūzikas aktīvists, 2 Many Promoters pārstāvis dj Cute — mūziķis, kurš pēdējo 14 gadu laikā ir izpildījis dažādu stilu mūziku, taču pēdējā laikā pievērsies bass mūzikai un ar to saistītiem ritmiem un bītiem. Savukārt, Latvijas drum’n’bass komandu pārstāvēs lieliskais producents, dīdžejs un bass mūzikas pasākumu popularizētājs Urban Soulz  komandas dibinātājs Slovar.

Satta festivāla Latvijas programmu noslēdz dīdžeju producentu un promoteru duets 91kidz, kurā ietilpst Trashy Kid un E91 no Rīgas.

Papildus latviešu mūziķiem, apmeklētājiem būs iespējams redzēt arī citu valstu, tostarp Igaunijas un Lietuva mākslinieku uzstāšanos — kopā 30 valstu pārstāvjus. Bez mūzikas baudīšanas festivāla apmeklētāji varēs piedalīties dažādās mākslas meistarklasēs un sporta aktivitātēs.

Satta festivāls norisināsies no 14. līdz 17. augustam, Baltijas jūras krastā, Rucavas novadā, Papē. Vairāk informācijas par nokļūšanu uz festivāla norises vietu, aktivitātēm, kā arī mākslinieku apraksti ir pieejami Satta festivāla mājas lapā www.sattafestival.com.

Vairāk informācijas:

www.sattafestival.com

www.facebook.com/sattafestival

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs