Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pyro Trees izdod debijas singlu

Intro, 2014. g. 30. oktobrī

Psihodēliskā indīroka grupa Pyro Trees laiž klajā pirmo singlu no nākamgad gaidāmā debjias EP — Strange Days. Topošais materiāls tika lielākoties sarakstīts un ierakstīts šī gada vasarā, Mazirbes piejūras apvidū.

“Dīvainā dienā, mums paveras acis un uz īsu mirkli ieraugam lietas citā gaismā, piedzīvojot mazas epifānijas, kas tikpat ātri arī izgaist,” skaņdrba atmosfēru skaidro   grupas bundzinieks Pēteris Ozols, piebilstot, ka “dziesma ir stāsts par tām dienām, kad īsti nejūtamies savā ādā un nesaprotam kas notiek”.

Dibināta 2011. gada nogalē, Pyro Trees ir psihodēliskā indīroka grupa no Rīgas, kurā muzicē Pēteris Ozols, Didzis Upens, Matīss Kļaviņš un Rūdolfs Ozols. Aizvadot ražīgu festivālu vasaru — grupa uzstājās Positivus festivālā, Summer Sound, Playground, u.c. festivālos — mūziķi šīs vaasaras sezonas izskaņā devās uz Mazirbi, lai dabiskā atmosfērā ierakstītu materiālu savam gaidāmajam EP. 

Strange Days ierakstā piedalījušās vokālistes no grupas The Coco’nuts. Singla vizuālajā noformējumā izmantots jaunās Latviešu mākslinieces Alises Bēržvades darbs.Singls digitāli pieejams Spotify, iTunes, kā arī Deezer.

http://pyrotrees.com/ 
https://soundcloud.com/pyrotrees
https://www.facebook.com/thepyrotrees 
https://twitter.com/PYRO_TREES
http://instagram.com/pyro_trees

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs