Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Sound Poets jauns video

Intro, 2018. g. 9. aprīlī

Grupa The Sound Poets 9. aprīlī laidusi klajā jaunu singlu Nav par vēlu kopā ar videoklipu. Šajā dienā sākusies arī biļešu tirdzniecība uz grupas gaidāmā albuma Trīs koncertu, kas 20. oktobrī notiks Arēnā Rīga.

“Dziesma ir radusies kanādiešu filmas Café de Flore iespaidā. Stāsts par diviem cilvēkiem, kuri reiz satikās, bet dzīves apstākļi viņus izšķīra. Atkalsatikšanās filmā notiek jau citā dzīvē,” stāsta grupas solists Jānis Aišpurs, kas pie dziesmas teksta strādājis kopā ar Kārli un Alisi Jostiem.

Videoklipa radošo komandu veido Kristaps Ločmelis (režija, specefekti), Elvijs Pārpucis (režija, kamera, montāža), Toms Ločmelis (tehnika) un Reinis H. Aristovs (krāsu korekcija).

Nav par vēlu ir otrais singls no vasaras beigās gaidāmā The Sound Poets albuma Trīs. Tajā būs iekļautas 11 dziesmas latviešu valodā. Jaunais singls pieejams arī Spotify, iTunes, Apple Music un citās digitālajās mūzikas platformās.

Koncerts Arēnā Rīga būs ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, kas, sadarbībā ar izcilākajiem scenogrāfijas un skatuves māksliniekiem, paredz kļūt par koncerta apmeklētājiem vēl neredzētu audiālu un vizuālu baudījumu.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā (www.thesoundpoets.lv).

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs