Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Viņa izdod singlu Un nakts

Intro, 2016. g. 6. oktobrī

Viņa — Zelma Jēgere, izdevusi savu otro singlu Un nakts. Publicēts arī to pavadošais video, ko veidojis Reinis Vilnis Baltiņš.

“Dziesmu uzrakstīju pavasarī — tas ir laiks, kad no romantiskām domām nav iespējams izvairīties”, stāsta Viņa. Dziesma ir par emociju virpuli, no kā izriet kaisle starp diviem cilvēkiem. Brīdī, kad viens no šiem cilvēkiem vēlas otru piesiet, kaisle pazūd.

Un nakts video, ko filmējis Reinis Vilnis Baltiņš, kaisli un dziesmā paustās emocijas transformē dejā, ko izpilda Zelma un Nauris Miķelis Goba.

Pirmais singls, ar ko pagājušā gada novembrī iepazinām mākslinieci, bija Uguns. Tā un dziesma Un nakts būs dzirdamas Viņas EP, kā gaidīšanas svētkiem var sekot Zelmas Instagram kontā, kur ik dienu notiek laika atskaite līdz mini-albuma iznākšanai. 

Un nakts ir pieejama straumēšanai Soundcloud. Dziesmas autori — Zelma Jēgere un DJ Rudd, miksēja Andis Ansons un producēja DJ Rudd. Un nakts ierakstīta Mute Studijā.

Viņa ir mūziķe no Beverīnas novada, un lai gan plašākai auditorijai kļuva zināma pēc repa divcīņām 2015. gadā, mūziķe ar dziesmām, pantiem un repu ir nodarbojusies vēl pirms tām. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs