Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Alaska Dreamers piedāvā debijas singlu

Intro, 2016. g. 20. jūlijā

Ar debijas singlu Rise, plašākai auditorijai sevi piesaka grupa Alaska Dreamers. Singls dzīvajā skanējumā ikvienam būs baudāms ceturtdien, 21. jūlijā Kalnciema kvartālā.

Alaska Dreamers mūzika ir viegls sajaukums starp soul, r’n’b, post-rock, blūza, džeza un folka mūziku. Grupas muzikālais ceļojums sākās 2012. gadā kā radošs eksperiments starp basistu, komponistu Reini Ozoliņu un bundzinieku Rūdolfu Dankfeldu. Laikam ejot, lai pievienotu vairāk krāsas savam skanējumam, sastāvam pievienojās neatkārtojamā vokāla īpašniece Kristīne Prauliņa, pārvēršot duetu par trio. Šobrīd grupas sastāvā apvienojušies šī brīža spožākie Latvijas jaunās paaudzes mūziķi.

Sastāvā: Kristīne Prauliņa — vokāls, Reinis Ozoliņš — bass, Rūdolfs Dankfelds — bungas, Ritvars Garoza — klavieres, Mārcis Vasiļevskis — ģitāra, Jānis Ruņģis — ģitāra, Jānis Kalniņš — ģitāra, Oskars Ozoliņš — trompete, Kristaps Lubovs -  saksofons, Nauris Strežs — trombons

Grupai raksturīgs dvēselisks un pasaulīgs skanējums, personīga pieeja katram no saviem klausītājiem, katru uzrunājot un neatstājot vienaldzīgu. Ar radīto orģinālmūziku grupa līdz klausītājam vēlās nodot miera, bezrūpības un gaišuma sajūtu, uz brīdi liekot aizmirsties no ikdienišķajām rūpēm un ļaujoties muzikālajam piedzīvojumam.

Aizverot acis uzburt māju siltuma sajūtu ar vilnas zeķēm, sēžot pie kamīna ar lielu, siltas tējas krūzi rokās vai kur aizlidot dabas plašumā kopā ar vējiem, saules stariem un lietus lāsēm.

Alaska Dreamers skanējumam raksturīga vēlme dot labāko no sevis, mūziķu mijiedarbība un emociju dzirksteļošana līdz klausītājam nonāk dzīvas mūzikas veidā, košā emociju gammā.

Tuvākie koncerti:

21. jūlijs, Kalnciema kvartāls, ieeja  no plkst. 19:00 bez maksas

22. jūlijs, Origo Summer Stage no plkst. 17:00, ieeja bez maksas

23. jūlijs, Saules Festivāls, akustiskā programma

www.alaskadreamers.com

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs