Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīt tiks izziņoti Gada balvas nominanti

Intro, 2016. g. 13. janvārī

14. janvārī, plkst. 13:30, Bibliotēka No1 Restorāns notiks Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 nominantu paziņošana.

Latvijas producentu apvienības LaMPA apstipinātā žūrija 46 cilvēku sastāvā ir rūpīgi iepazinusies ar 2015. gadā izdotajiem un vērtēšanai iesniegtajiem ierakstiem  — 114 albumiem, 61 dziesmu, 57 video klipiem, 31 debitantu un 8 koncertierakstiem video formātā. Auditorfirma Grant Thornton Baltic ir saņēmusi žūrijas atzīmes 16 kategorijās un apkopojusi rezultātus, lai tos iesniegtu Zelta Mikrofons rīkotājiem svinīgai nominantu paziņošanai.

Ceremonijā tiks atklātas arī tās 10 labākās dziesmas, par kurām no 1. februāra būs iespēja nobalsot ikvienam tirdzniecības parka Alfa apmeklētājam. Alfa Gada dziesma ir vienīgā nominācija, kuras ieguvēju nosaka nevis žūrija, bet paši klausītāji.

Mūziķus svarīgajā brīdī uzrunās Latvijas Kultūras ministre Dace Melbārde. Nomināciju pieciniekus atklās Zelta Mikrofons sadarbības partneri —  AS 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs, tirdzniecības parka Alfa direktore Liene Apine, LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, radio Star FM, Radio SWH un Radio Skonto pārstāvji, kā arī Zelta Mikrofons žūrijas priekšsēdētājs Aivars Hermanis un citi. Par cienastu rūpēsies ekselentais restorāns Bibliotēka No1 Restorāns un Spirits & Wine.  Par labu garastāvokli rūpēsies ceremonijmeistars Andris Freidenfelds un priekšnesumus sniegs vairāki populāri un talantīgi mūziķi.

Zelta Mikrofons nominantu paziņošana tiks translēta tiešraidē www.skaties.lv un www.tvplay.lv

Iesniegto darbu sarakstu iespējams apskatīt http://zeltamikrofons.lv/iesniegsana, bet vairāk par mūziķiem un iesniegtajiem ierakstiem var uzzināt http://skaties.lv/izklaide/zelta-mikrofons/

15. martā krāšņā ceremonijā Zelta Mikrofons svinēs 20 gadu jubileju un apbalvos gada labākos mūziķus 20 kategorijās. Svētku ceremonijai no Latvijas Nacionālās operas būs iespējams sekot līdzi kanālā LNT un Kanāls 2, kā arī www.skaties.lv 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs