Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Notiek balsošana par Alternative.lv Gada balvām

Intro, 2016. g. 27. janvārī

Ir uzsākts mūzikas portāla Alternative.lv ikgadējās gada balvas balsojums, kurā klausītājiem tiek dota iespēja izvēlēties savus favorītus no aizvadītā gada aktīvākajām grupām.

Balsojumā, kas norisināsies no 18. janvāra līdz 5. februārim tam īpaši sagatavotā platformā, ir pieteiktas vairāk nekā 90 grupas. “Ir liels prieks, ka pašmāju alternatīvā skatuve aizvien ir līmenī. Lielākā konkurence šogad ir nominācijā Gada albums, kurā ir pieteikti 46 veikumi, savukārt jauno grupu skaits 2015. gadā ir teju 30,” skaidro portāla dibinātājs Ivars Mirošnikovs. 

Balsošana norisinās šeit: http://www.alternative.lv/gada-balva-2015/

Klausītājiem kopumā ir iespēja balsot piecās nominācijās: “Gada albums”, “Gada video”, “Zelta bumbieris” un “Gada jaunā grupa”, savukārt pirmo reizi tiks apbalvots spilgtākais 2015. gada grupas koncerts kategorijā "Gada labākā uzstāšanās".

Nominācijās “Gada labākā uzstāšanās” un “Zelta bumbieris” gala vārds piederēs klausītājiem, taču pārējās kategorijās piecas grupas, kuras būs saņēmušas augstāko vērtējumu, tiks nodotas kompetentas žūrijas izvērtēšanai.

Apbalvošanas ceremonija ar veikalu tīkla Spirits & Wine atbalstu notiks 12. februārī Vecrīgas klubā Pūce, Klubs Naktī, agrākajās Pulkvedim Neviens Neraksta telpās. Šogad īpašs uzsvars tiks likts uz balvu pasniegšanas svinīgo daļu un ar īpašiem akustiskajiem priekšnesumiem uzstāsies grupas S.I.L.S. un Laika suns, kā arī citas pašmāju grupas, kas tiks atklātas, tuvojoties pasākumam.

Atgādinām, ka pērn balvu par gada labāko albumu saņēma ansamblis Manta, savukārt Darrva tika atzīta par gada jauno grupu. Video nominācijā uzvarēja Momend ar klipu dziesmai Another Human Being, bet klausītāju balsojumā "Zelta bumbieri" saņēma apvienība Jūdas graši. Tāpat Alternative.lv balvu pasniedza grupai Aurora par “Gada atgriešanos”, savukārt studijas Hodila records saimnieks Ģirts Laumanis saņēma specbalvu par ieguldījumu Latvijas skatuves attīstībā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs