Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

A$AP Rocky - pirmais Positivus festivāla galvenais mākslinieks

Intro, 2021. g. 24. novembrī

Visticamāk, par lielāko un nozīmīgāko hip hop koncertu Baltijā kļūs A$AP Rocky uzstāšanās Positivus festivālā nākamā gada 16. jūlijā Rīgā, Lucavsalā. Pēc divu gadu pārtraukuma festivāls atgriezīsies jaunā norises vietā Rīgā un grūti iedomāties labāku festivāla noslēgumu, kā viena no lielākajām pasaules hip hop zvaigznes koncertiem Positivus festivāla noslēgumā. No šodienas pieejamas arī “Early Bird” biļetes http://www.positivusfestival.com un Biļešu Serviss tīklā.

Ņujorkas hip hop žanra lielākā zvaigzne A$AP Rocky ir izveidojis kopprojektus ar gandrīz visiem lielākajiem sava žanra pārstāvjiem kā Kendrick Lamar, Drake, Frank Ocean, Tyler, The Creator, Skepta, FKA Twigs, 21 Savage, London On Da Track, Kid Cudi, Gucci Mane, Santigold, 2 Chainz, Yelawolf un apliecinājis arī spēju sajaukt šķietami nesavienojamo, radot populārus skaņdarbus kopā ar tādiem mūziķiem kā Tame Impala un Moby.

A$AP Rocky portfolio ir pilns ar vērienīgiem mākslas, modes, kino, televīzijas industriju projektiem. Viņa debijas albums Long.Live.A$AP pie klausītājiem nonāca 2013. gadā ar pavadošo singlu Goldie. Veiksmīgajam debijas ierakstam sekoja 2015. gada studijas albums At Long Last A$AP, kas ierindojās albumu topu pirmajā vietās. 2018. gadā A$AP Rocky trešais solo albums Testing (2018) ierindojās Billboard 200 albumu 4. vietā. 2019. gada aprīlī A$AP Rocky un Joey Bada$$ ierakstīja kopēju skaņdarbu Too Many Gods, kas tika iekļauts For the Throne: Music Inspired by the HBO Series Game of Thrones dziesmu sarakstā.

A$AP Rocky šoruden atkārtoti izdeva savu debijas miksteipu Live.Love.A$AP, kuram apritēja 10 gadi. Tas pirmo reizi nonāca mūzikas straumēšanas platformās un tajā tika iekļauta arī jauna dziesma Sandman, kuru producējis Kelvin Krash un Clams Casino. Albumā dzirdams virkne izcilu mākslinieku sadarbības, taču A$AP Rocky pēdējais īstais solo skaņdarbs bija Babushka Boi, kurš tika izdots 2019. gadā.

Positivus festivāls 2022. gada 15. un 16. jūlijā turpinās priecēt cilvēku tūkstošus jaunā norises vietā — Rīgā, Lucavsalā. Tikai līdz 19. decembrim festivāla mājaslapā http://www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un interneta vietnē http://www.bilesuserviss.lv biļetes uz nākamā gada Positivus festivālu būs pieejamas par “Early Bird” biļešu cenu. 2 dienu biļete bez telts vietas maksās 59 eiro, 1 dienas biļete maksās 45 eiro, VIP biļete 199 eiro, telts vietas biļete 15 eiro un jauns biļešu veids fanu podests 149 eiro. Biļešu cena mainīsies no 20. decembra un pārējie biļešu veidi pārdošanā nonāks 2022. gadā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs