Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Projekts himnas publicē dziesmu situācija

Intro, 2018. g. 14. novembrī

Latviešu mūzikas projekts himnas publicē jaunu dziesmas situācija ierakstu. Iepriekš akustiski tendētie un introspektīvie toņi tagad izvietoti plašākā un elektriskākā vidē. Dziesmā dzirdētais kalpo kā iedomāts tilts starp aizgājušo un nākošo grupas muzikālās attīstības kontekstā.

Ierakstu producēja, ierakstīja un miksēja Toms Taukulis, tajā piedalījās Toms Taukulis, Anneļi Arro, Rihards Gailīts, kā arī īpašu dalību ņēmuši Klāvs Taimiņš (trompete), Herberts Markūns (balss) un Līva Tomiņa (vijole). Dziesmu māsterējis Carl Saff (Čikāgā, ASV).

Pirmie projekta aizmetņi meklējami pārlieku sniegotajā 2013. gada martā, bet 2015. gada beigās nostabilizējies pamatsastāvs (Toms Taukulis, Rihards Gailīts, Anneļi Arro) aizsāk retu, jo piemeklētu koncertēšanu. 2017. gada aprīlī izdots mūzikas balvām nominēts debijas albums manuskripts.

Kā vieni no nedaudziem emocionālās mūzikas žanra pārstāvjiem Latvijā, pēdējā gada laikā himnas uzstājās muzikāli izvērstākā sastāvā, bet šobrīd ietur nelielu radošu pauzi ar domu par otro albumu.

Mūsu viedokli par dziesmu meklē šeit.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs