Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Austras Balva 2020 pārcelta uz 2021. gada pavasari

Intro, 2020. g. 26. novembrī

Ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un epidemioloģiskos riskus, Austras balva 2020 tiek pārcelta uz 2021. gada pavasari un notiks K. K. Fon Stricka villā. Precīzs pasākuma norises datums un formāts tiks paziņots tuvāko mēnešu laikā.

Jau kopš rudens sākuma, kad Latvijā atkal sāka pasliktināties epidemioloģiskā situācija, Austras balvas organizatori meklēja veidus, kā nodrošināt pasākuma sekmīgu norisi un svētkus gan klausītājiem, gan mūziķiem, vienlaikus neriskējot ar iesaistīto veselību. Tā kā pašlaik balvas pasniegšanas ceremoniju ierastajā tās veidolā sarīkot nav iespējams, ir pieņemts lēmums to pārcelt uz nākamā gada pavasari, atgriežoties K. K. Fon Stricka villā. Ņemot vērā šīs norises vietas iespējas, organizatori cer, ka izvēlētais laiks un vieta ļaus sarīkot pilnvērtīgu balvas pasniegšanas ceremoniju un koncertu ar skatītājiem, līdzīgi kā iepriekšējos gados.

Atgādināsim, ka Austras balvu katru gadu pasniedz albumam, ko mūzikas kritiķu un mūzikas industrijas pārstāvju žūrija atzinusi par gada labāko albumu Latvijā. Iepriekšējos piecos gados balva ir pasniegta Alises Jostes albumam Hardships Are Ships, Rīgas Modes platei Fantastiski, Satellites LV ierakstam Varavīksnes galā, grupas Polifauna debijai You Look Like A Lost Soul, kā arī Tribes Of The City ierakstam Rust And Gold pērn.

Austras balvas iniciatori ir mūzikas portāla Intro.lv žurnālisti Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns, to organizē biedrība Austras balva sadarbībā ar Latvijas Radio 5 — Pieci.lv. Balvu uzvarētājiem nodrošina Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA), Austras balvas oficiālais mediju partneris ir portāls Delfi, savukārt balvas pasniegšanas ceremonija notiks K. K. Fon Stricka villā.

Austras balvas jaunumiem var sekot arī tās mājaslapā un sociālo tīklu kontos:

http://austrasbalva.lv/

https://www.facebook.com/austrasbalva/

https://twitter.com/AustrasBalva

https://www.instagram.com/austrasbalva/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs