Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Bēdu brāļi atgriežas ar jaunu dziesmu uz izziņo albumu

Intro, 7. maijā

Latviešu alt-roka grupa Bēdu Brāļi ar jaunu singlu Ikdienas dzīve piesaka savu otro studijas albumu Lauskas, kas tiks izdots ierakstu kompānijas I Love You Records paspārnē.

Grupa Bēdu brāļi (Okars Tu, Jānis Liepiņš un Pēteris Ozols) jaunākajam singlam pievienojies arī videoklips, kurā mūziķi kinematogrāfiskā izteiksmē ataino drosmīgu fantāzijas lidojumu, kas haotiski ielaužas ikdienas rutīnā.

Grupas dziedātājs un ģitārists Oskars Tu dalās savā personīgajā pieredzē, kas ir iedvesmojusi dziesmai: "Man sāka šķist, ka no darba vienmuļības kļūstu ļauns. Nespēju atstāt iepriekšējo dienu aiz muguras un sākt no jauna. Visas muļķības, kas bija notikušas pirms dienas... pirms nedēļas... mēneša turpināja krāties, līdz es sajutos pavisam sarūgtināts, es domāju, ka neesmu tāds viens.”

Dziesma Ikdienas dzīve ir grupas līdz šim tumšākais skaņdarbs un pirmais kopš 2022. gada debijas albuma Duende izdošanas. Albums guva plašu atzinību un ieguva Mūzikas Ierakstu Gada balvu Zelta Mikrofons kā 2022. gada labākais roka/metāla albums. Dziesmu ieraksta darbs studijā notiek iztiekot ar pašu resursiem, visu dziesmu skaņas apstrāde un gala skanējums tiek nodots grupas bundzinieka un pieredzējuša studijas producenta Pētera Ozola rokās. Bēdu brāļi turpina darbu pie dziesmu radīšanas, kas vēlāk tiks apkopotas albumā.

Mēs atceramies nesenos laikus, kad jaunas mūzikas izdošana šķita neprāts. Taču Bēdu Brāļi, mūsuprāt, ir pārliecinošs iemesls, lai šķietamo pauzi pilnībā pārtrauktu. Esam patiesi priecīgi uzsākt sadarbību ar Brāļiem”, lai kaut nedaudz atvieglotu un dažādotu viņu ikdienas dzīvi, ļaujot veltīt vairāk laika tam, kas patiesi svarīgs — mūzikai,” ar sajūtām par gaidāmo sadarbību stāsta I Love You Records mākslinieciskais vadītājs Bruno Roze.

Bēdu Brāļi ir latviešu alternatīvā roka grupa, kas dibināta 2012. gadā Rīgā. Grupu veido Oskars Tupuriņš (vokāls/ģitāra), Jānis Liepiņš (bass) un Pēteris Ozols (bungas). Viņu skanējumu ietekmējusi 2000. gadu sākuma Latvijas neatkarīgās mūzikas skatuve, īpaši tādas grupas kā Židrūns, In.Stora un Bērnības Milicija. Bēdu Brāļi ir pazīstami ar savu savdabīgo skanējumu, kurā apvienojas elementi no šūgeiza, psihedēliskā roka un postpanka, kā arī ar enerģiskiem koncertiem. Viņu 2022. gada debijas albums Duende ieguva "Zelta Mikrofons" balvu kā labākais roka/metāla albums.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs