Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Židrūns rīkos koncertu Centrāltirgū

Intro, 2016. g. 4. novembrī

12. novembrī grupa Židrūns atzīmēs jaunā albuma Židrūns un tas, ko nevar nest iznākšanu ar īpašu koncertu Rīgā.

Turpinot tradīciju uzstāties neparastās vietās, šoreiz grupa uzstāsies Pūpolu ielā 12, vienā no Rīgas Centrāltirgus spīķeriem. Koncertu ievadīs Židrūna  viesi — fuzz  rokmūzikas duets Les Attitudes Spectrales.

„Ir prieks aicināt klausītājus uz pasākumu ar Židrūna koncertu tādā vietā, kura ir krietni plašāka par mums ierastajām koncertu telpām. Arī rūpes par apskaņošanu šoreiz varam pielikt lielākas. Vēl ar nepacietību gaidām dueta Les Attitudes Spectrales saspēli — šīs grupas skanējumam raksturīga pirmatnēja un nesasprindzināta roka estētika, kas mums patīk un liekas īsti laikā svētku reizei,” saka Židrūns dalībnieki.

Grupa Židrūns jau kopš 2004. gada ir guvusi ievērību Latvijas neatkarīgās mūzikas aprindās. Smeļoties iespaidus no panka, garāžroka, post-hardcore un citiem  radniecīgiem ģitārmūzikas žanriem, šis kvartets radījis savu skanējumu, kas raksturo ne vien tā dziesmas, bet arī mūziķu attieksmi pret dzīvi.

Šā gada oktobrī grupa izdeva jaunu albumu Židrūns un tas, ko nevar nest, sākot sadarbību ar mūzikas apgādu I Love You Records. Šis ieraksts pēc ilgāka pārtraukuma seko Židrūna pirmajiem albumiem Židrūnam sāp (2008) un Židrūns dzeltenbaltdzeltenais (2010).

Koncerta biļetes var iegādāties interneta veikalā 311.lv. Koncertu atbalsta Radio Naba un TVNET.

https://www.311.lv/zidruns-live

https://www.facebook.com/zidruns

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs