Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

I Love You Records piedāvā – Alise Joste un Nesen koncertvakaru

Intro, 2019. g. 16. septembrī

Mūzikas apgāds I Love You Records turpina 10 gadu jubilejas svinības ar mūziķes Alises Jostes un grupas Nesen koncertu 19. septembrī K.K. fon Stricka villā.

Dziesmu rakstniece Alise Joste savu pirmo uzstāšanās skatuvi atrada pat pirms mūzikas apgāda I Love You Records dibināšanas — pārvarot lielas bailes, viņa debitēja jauno mūziķu un dzejnieku brīvā mikrofona koncertā Vecrīgas bārā I Love You, kas vēlāk kļuva par izdevniecības mājvietu. Alises talants nepalika nepamanīts un, kad mūziķe bija gatava ierakstīt pirmo albumu, par tā izdevēju viņa izvēlējās jaundibināto I Love You Records. Šajā apgādā nāca klajā arī Alises otrais studijas ieraksts Hardships are Ships, kas 2015. gadā ieguva pirmo Austras balvu, kuru pasniedz gada labākajam Latvijas mūziķu albumam. Alises Jostes mūzikas un tekstu pieklusināti emocionālais vēstījums ir aizkustinājis klausītājus ne vien Latvijā, bet arī daudzās citās Eiropas valstīs, tostarp Vācijā, Zviedrijā, Portugālē un Francijā.

Pirms Alises Jostes solokoncerta uzstāsies ansamblis Nesen, kurā apvienojušies pašmāju neatkarīgās mūzikas interesentiem labi zināmi mūziķi — pati Alise Joste, kā arī Aleksis Luriņš, Kārlis Josts un Jānis Burmeisters. Sakarā ar aizņemtību citos projektos grupa nekoncertē bieži, tāpēc šī ir viena no retajām iespējām redzēt Nesen spēlējam dzīvajā izpildījumā.

Nākamie I Love You Records jubilejas koncerti:

28. septembris: Super Besse (BY) + Human Tetris (RU), klubā One One
18. oktobris: Laika Suns + Kabloonak (LT), K.K. fon Stricka villā

Koncertu biļetes: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/i-love-you-records-10-gadu-koncertserija-66169/

Alise Joste — Moving Shadows:

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs