Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Mona De Bo publicē pilnu skaņdarba kur ir šeit? versiju

Intro, 2017. g. 10. martā

Dueta Mona De Bo 84 minūšu skaņdarbs ģitārai, harmonijam un bungām kur ir šeit? no šodienas pilnā apjomā tiek straumēts Spotify, Deezer, Apple Music un Google Play, kā arī iegādājams iTunes un Bandcamp. Ieraksts tiks atvērts šosestdien, 11. martā, koncertā Rīgas Anglikāņu baznīcā.

Elektroniskā izdošana padara skaņdarbu pieejamu plašākai publikai, jo fiziskā veidolā tas tiks izdots ļoti ierobežotā tirāžā — piecpadsmit eksemplāros. Katrai no dubultajām vinila platēm ir piešķirts individuāls numurs. Ieraksta māksliniecisko noformējumu veido mākslinieka Ata Jākobsona darbi, atveidoti sietspiedes tehnikā. Tādējādi katrs plates īpašnieks kļūs arī par unikāla mākslas darba īpašnieku.

“Mēs priecājamies sadarboties ar Ati, jo viņa māksla pieskaras līdzīgam tēmu lokam, par ko domājām mēs, Tilžas luterāņu baznīcā ierakstot kur ir šeit?,” stāsta Mona De Bo bundzinieks Edgars Eihmanis.

Dubulto skaņuplati kur ir šeit? izdod mūzikas apgāds I Love You Records. Ieraksta atvēršanas koncerts notiks 11. martā Rīgas Anglikāņu Sv. Pestītāja baznīcā pl. 20.00 (ieeja no 19.30). Biļetes iepriekš pieejamas: https://www.311.lv/. Dienu iepriekš, 10. martā, Mona de Bo ievadīs Amerikāņu džeza un improvizētās mūzikas trompetista Pītera Evansa (Peter Evans) koncertu Ventspilī, teātra namā Jūras vārti.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs