Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Sibyl Vane piedāvā jaunu video un izziņo albumu

Intro, 2017. g. 24. martā

Igauņu alternatīvā roka grupa Sibyl Vane šopavasar izdos otro studijas ierakstu, kura priekštvēsnesis ir dziesmas Bomber videoklips.

Video tika filmēts ekstrēmos apstākļos uz aizsalušā Pērnavas līča, sniedzot  ieskatu gaidāmā albuma noskaņā un estētikā.

 „Pirms dažiem gadiem sākām dot priekšroku melnbaltajam. Mūsu pirmais albums bija krāsaināks un optimistiskāks, bet jaunais ieraksts ir vairāk nobriedis. Vēlējāmies to saglabāt tik vienkāršu, cik vien iespējams, lai norādītu virzienu, kurā Sibyl Vane pašlaik dodas. Melnbalts albums bez nosaukuma dod iespēju klausītājam ielikt tajā tādu nozīmi, kādu tas izjūt,” stāsta grupas dziedātāja un ģitāriste Helēna Randlahta.

Mūziķe atceras dziesmas Bomber videoversijas filmēšanu: „Mums bija vīzija par sapņainu, monotonu filmu. Režisors Henrijs Holands pievienoja savu redzējumu. Mēs dienām ilgi gaidījām miglu, bet, kad tā beidzot parādījās, uz ledus jau bija piecu centimetru ūdens slānis. Gaiss bija tik mitrs, ka bojājās tehnika un aukstais vējš darīja visu vēl sliktāku.”

Pirms pieciem gadiem Sibyl Vane pirmo albumu Love, Holy Water & TV izdeva Latvijas mūzikas apgāds I Love You Records. Pa šo laiku grupa ir aktīvi uzstājusies Baltijā un Ziemeļvalstīs un ar savu enerģisko un jaudīgo priekšnesumu ieguva jaunus cienītājus katrā koncertā.

Jaunais Sibyl Vane albums turpinās grupas sadarbību ar izdevniecību I Love You Records. Tas nāks klajā 21. aprīlī vinila plates un kompaktdiska formātā, kā arī būs pieejams populārākajās digitālajās platformās.

Pēc albuma iznākšanas Sibyl Vane dosies turnejā pa Baltijas valstīm, kas sāksies 27. aprīlī ar koncertu Rīgas klubā Nabaklab.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs