Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Festivāls Kubana uzņem apgriezienus

Intro, 2015. g. 8. jūlijā

Mazāk kā mēnesis ir atlicis līdz festivālam bez robežām — septītajam pēc kārtas KUBANA! Bet tas nozīmē, ka laiks posties ceļā — kravāt čemodānu,ņemot līdzi lielisku noskaņojumu! Bet lai gatavošanās būtu jautrāka, mēs piesakām kārtējo mākslinieku trijotni — kā vienmēr, dažādu stilu un no dažādām valstīm.

Kas tad ir Pippijs? Kas tas par nejēdzīgu vārdu, jautās nezinošs cilvēks, kas ir tāls no pūšaminstrumentu skaņām un trakām dejām. Šovmens, dziedātājs, kūdītājs — kopumā, īsts "kāzu ģenerālis", lūk kas tas ir. Bet kubanoīdiem tas ir lieliski zināms, jo spožais pārveižu meistars Pippijs jau divas reizes ir uzstājies uz KUBANA skatuves — sākumā sava solo projekta The Locos sastāvā, bet pēc tam arī ar savu pamatgrupu — ”SKA-P”. Šogad jau atkal ir iestājusies The Locos kārta — Spāņu komandas, kas kas pašu stila jēdzienu ska-panks ir pacēlusi līdz galēji ekstremālam līmenim.

Ar neatdarināmu sarkasmu attiecoties pret visām mūsdienu sabiedrības "sāpēm", neatstājot akmeni uz akmens no ieturētā ska stila, nolīdzinot līdz ar zemi visus ierastos publikas priekšstatus par to, kas ir "enerģisks šovmens", figlars Pippijs un grupa The Locos atzīst tikai pilnīgu spridzināšanu uz fizisko iespēju robežas. Tā viņi uzstājas un to pašu gaida no jums, amigos. Uz galvenās KUBANA skatuves Rīgā! Nepieviliet viņus!

Ja jūs ilgojaties pēc hardroka, jāsaka, ka grupa Scooter pērngad izrādījās pārāk popsīga priekš jums, šogad Angerfist — ir tas, ko Kemendante ieteikusi. Pasaulē Denijs Masselings, dīdžejs un muzikants iemieso sevī pašu gabber stila jeb "Rotterdamas tehno" būtību, kā to dēvē pateicoties ģeogrāfiskajai izcelsmei. Hardkora apdullinošās melodijas un mežonīgie ritmi sašķels nakts miglu, cilvēks kapucē un Džeisons ķidātāja maskā no "Piektdienas 13" rādīs savu "virtuvi". Līdz ar Denija pievienošanos, kļuva skaidrs, ka KUBANA — 2015 kļūs par" vismaskētāko" vēsturē, jo Holandiešu dīdžejs sastādīs kompāniju tādiem māksliniekiem maskās kā Hollywood Undead, The Bloody Beetroots un GOMAD! & MONSTER!

Vēl kādus piecus gadus atpakaļ Krievijas hip-hopa pasaule mierīgi pastāvēja un nezināja bēdu, līdz parādījās viņi un apgrieza visu kājām gaisā. Kādreiz viņi bija visuresošā Noize MC protežē. Šodien apbrīnojamā stila ”pazern rep” izpildītāji - Astrahaņas grupa Anacondaz — ir zināma katram skolniekam, viņu triumfālo Tūru pavedieni ieskauj valsti kā zirnekļtīkls, un nav aiz kalniem jau ceturtais albums. Nav slikti priekš pirmās piecgades, vai ne? Kubanoīdi jau vairākkārt ir kļuvuši par dzīvu Anacondaz priekšnesumu lieciniekiem, kas piepildīti ar dzēlīgiem rečitatīviem un rokeru draivu, dzīvajām ģitārām un bungām. Šogad Anacondaz atgriežas uz KUBANA nakts skatuves, lai pastāstītu, kā tas "tracina, kad kādam ir jautri, bet man nav". Labi, ka to nevar teikt par mums!

Tavs komentārs