Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Papildināts Kubana-2015 festivāla dalībnieku saraksts

Intro, 2015. g. 2. jūlijā

Rīgas piekrastē — gaiss vienmēr ir svaigs! Amigos, tā tagad sāksies katra mūsu ziņa par KUBANA-2015, jo mēs nepārstājam priecāties par to, ka no 6. līdz 9.augustam pašā Rīgas sirdī, un tieši, Lucavsalā radīs mājvietu mūsu "Brīvības Sala".

Īstais laiks turpināt pieteikt to vārdus, kas kāps uz KUBANA skatuves un sauks visiem viesiem — "Sveika, Rīga"!

Grupa Slot jau divas reizes ir kāpusi uz KUBANA skatuves un ir nemainīgi priecējusi publiku ar saviem skaļajiem hītiem, ko izpilda harizmātiskā kolektīva vokāliste Nuki. Bet, neaprobežojoties ar SlotNuki nolēma iemiesot savas radošās idejas arī personīgajā solo projektā, paverot tādējādi sava personīgā visuma noslēpumu saviem pielūdzējiem. Apbrīnojamais elektronikas, lauzto ritmu, ģitāras partiju un ekspresīvās Nuki balss savienojums rada pārdomāta radoša haosa, mājīgas muzikālās pasaules sajūtu, kas ir pieejama tikai izredzētajiem. Ar savu biedru no Slot atbalstu dziedātāja jau ir paguvusi izlaist veselus divus solo albumus - "Dzīvi"! (2013) un ”Mēness tauriņa ziedputekšņi”(2015), kuru dziesmas arī skanēs uz festivāla KUBANA skatuves Rīgā.

Grupai Louna nav vajadzīga īpaša iepazīsatināšana. Krievijas publikas favorīts, visvairāk uzstājošās valsts rokgrupa, kuras dzīve nepārspīlējot paiet ceļā, jau trīs reizes ir kāpusi uz KUBANA skatuves. Viņu formāts ir lielāki koncertlaukumi,jo iešūpināt daudztūkstošu zāli — nieka lieta šai grupai. Un to apstiprina rekords, kuru grupa uzstādīja 2013.gadā, uzstājoties 20-it open-air visos Krievijas reģionos. Bet angļu albuma esamība un vērienīgā tūre pa ASV ļauj runāt par starptautisku kolektīva atzinību. Savā daiļradē Louna skar gan sabieidrības ikdienišķās problēmas, gan personiskos cilvēka pārdzīvojumus. Caururbjošais Lusinē vokāls pievieno dziesmām nepieciešamo emocionālo kaismi, kas arī liek publikai iemīlēties šajā kolektīvā jau pēc pirmā apmeklētā koncerta.

Pārbraucot uz RīguKUBANA neaizmirst par savām vēsturiskajām saknēm. Kaut arī šajā gadījumā būtu iederīgāk runāt par senkrievu saknēm, jo tieši tajās savā daiļradē balstās mīklainais cilvēks milzīgajā kapucē — Neiromūks Feofāns. "Zāle ir jānomīda" — universāls jebkura open-air sauklis. Un uz KUBANA nakts skatuves mēs visi godīgi izpildīsim šo Feofāna likumu. Sajaucot drum-n-beis ar balalaikas skaņām un senkrievu dziedājumiem, neiromūks Feofāns iekaroja Krievijas klubu skatuves līdz šimneaizpildīto nišu. Protams — cilvēks ar zizli mūka drānās, lācis, vīzes, cirvji un balalaika — neko tādu elektromūzikas mīļotāji vēl nebija redzējuši. "Spēks ir dzīvesveids" — tāda ir Feofāna filozofija, bet patiesi un darbībā izjust šo filozofiju visi kubanoīdi varēs uz KUBANA nakts skatuves.

Tavs komentārs