Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest rīkošana pārtraukta

Normunds Vucāns, 2013. g. 22. janvārī

Pēc aizvadītām astoņām vasarām, mūzikas un sporta festivāla Fonofest rīkotāji nāk klajā ar lēmumu pārtraukt festivāla organizēšanu.

Fonofest savu darbību aizsāka 2005. gadā kā rezultāts nelielas Cēsu jauniešu grupas hobijam organizēt koncertus. Pēc astoņiem nepārtrauktiem darbības un attīstības gadiem, festivāls Latvijas vasaras notikumu vidū bija ieņēmis stabilas pozīcijas, katru gadu piesaistot ar vien plašāku klāstu populāru mūziķu, kā arī apmeklētāju tūkstošus.

Fonofest ir spējis veiksmīgi noturēt savu izaugsmes gaitu, katru gadu paplašinot pasākuma vērienu, 2012. gadam kļūstot par visveiksmīgāko. Pie tā arī esam izlēmuši apstāties,” 22. janvāra rītā izplatītajā video paziņojumā vēstīja festivāla organizators Lauris Sildniks.

Lēmums pārtraukt festivālu nav bijis viegls un nācis ilgu pārdomu rezultātā. Ar patiesu lepnumu un prieku varam atskatīties uz paveikto, lai teiktu lielu paldies visiem, kuri ir piedalījušies ballītē astoņu fantastisku gadu garumā. Tomēr Fono radošā komanda neplāno sēdēt mājās, un jau drīzumā cer sagādāt pārsteigumus Cēsu FonoKlubā, kā arī domāt par jaunām attīstības iespējām nākotnē.

Atgādinām, ka 2012. gadā Fonofest norisinājās tradicionāli jūlija otrajā nedēļas nogalē — 13. un 14. datumā, Uplandos pie Cēsīm.

www.fonofest.com

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs