Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Izziņots Fono Cēsis

Intro, 2015. g. 22. februārī

Pēc aizvadītas debijas 2014. gada vasarā, lielkoncerts Fono Cēsis norisināsies arī šogad, pilsētas svētku laikā — 24. un 25. jūlijā — piedāvājot bezmaksas koncertus gan Fonoklubā, gan tam pieguļošajā Līvu laukumā, kā arī pirmo reizi — Cēsu pils parkā, informē bijušā mūzikas un sporta festivāla Fonofest organizatori.

Fono pārstāvis Lauris Sildniks norāda, ka aizvadītais gads bija veiksmīgs: “pirmkārt, ir liels prieks, ka pērn Fono Cēsis skatuve spēja pulcēt vairākus tūkstošus apmeklētāju, kļūstot par vienu no centrālajiem pilsētas svētku notikumiem. Turpinot veiksmīgo sadarbību ar pilsētas domi, esam paplašinājuši “ballīti” līdz pat trim skatuvēm un divām dienām, kas, neapšaubāmi, kļūst par lielāko pasākumu, ko būsim organizējuši kopš festivāla Fonofest laikiem, turklāt tas būs pilnībā bez maksas.”

Pasākums sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 18:00 tiks atklāta Fonokluba un tam pieguļošā Līvu laukuma skatuve, bet turpināsies jau agrā sestdienas pēcpusdienā, kad pirmo reizi Fono Cēsis darbība tiks izvērsta arī pils parkā.

Tuvākajā laikā tiks paziņoti pirmās dienas mākslinieku, kuru starpā būs gan atpazīstami pašmāju mūziķi, gan arī daži pārsteigumi no ārvalstīm. Fono Cēsis ietvaros ir plānots rīkot jauno grupu konkursu, sniedzot iespēju uz vienas no galvenajām skatuvēm gūt pieredzi arī uzlecošajiem māksliniekiem.

Atgādinām, ka 2014. gada vasarā SIA Fono direktors Lauris Sildniks norādīja, ka Fono Cēsis ir paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu Fonofest.

http://www.fonoklubs.lv

http://www.facebook.com/fonoklubs

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs