Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest faili: The Asteroids Galaxy Tour

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 12. jūlijā

Fonofest 2012 sākas rīt! Noslēdzam Fonofest failu rakstu sēriju ar galveno festivāla grupu The Asteroids Galaxy Tour. Šī dāņu apvienība uzstāsies uz galvenās skatuves festivāla otrās dienas vakarā. Iepriekšējos Fonofest failus meklē kreisajā malā.

Kas?

The Asteroids Galaxy Tour ir dāņu popgrupa, kuru 2007. gadā dibināja vokāliste Mete Lindberga un dziesmu autors/producents Lāšs Iversens.

Kā ieguva popularitāti?

Daudz grupas attīstībā deva iespēja 2008. gadā Kopenhāgenā iesildīt Eimiju Vainhausu — nu jau aizsaulē aizgājušās mūziķes menedžmenta redzeslokā  nonāca The Asteroids Galaxy Tour nesen ierakstītais demo. Tas bija pirmais īstais grupas koncerts. Vēlāk apvienības mūzika izmantota dažādos seriālos un šovo.

Ko spēlē?

Grupas mūzika raksturota dažādi. Pamatā tas ir pops, kas papildināts ar psihodēlijas un džeza elementiem. Visai liela loma daudzās dziesmās ir pūšamajiem instrumentiem.

Albumi?

Savu pirmo albumu Fruit apvienība izdeva 2009. gadā, bet otrais ieraksts Out of Frequency klajā nāca šī gada sākumā.

Dziesmas?

Vispopulārākais grupas veikums ir pirmā albuma singls Around the Bend. Šo dziesmu Apple izmantoja sava produkta iPod Touch reklamēšanai visā pasaulē. Tāpat noteikti jāizceļ arī The Golden Age.

Kāpēc jāredz?

The Asteroids Galaxy Tour viennozīmīgi ir galvenā festivāla grupa — šis iemesls jau nozīmē visaidaudz. Apvienība spēlē lielisku mūziku un demonstrē lielisku šovu. Gaidāma patiešām aizraujoša uzstāšanās, kurai jābūt Fonofest 2012 augstākajam punktam. 

Foto: tumblr.com

Tavs komentārs