Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināma Fono Cēsis otrās dienas programma

Intro, 2015. g. 11. jūnijā

Viens no lielākajiem vasaras bezmaksas koncertiem Fono Cēsis, kas Cēsu svinību laikā norisināsies pilsētas parkā 24. un 25. jūlijā, izziņojis pasākuma otrās dienas māksliniekus.

Jau esošajām grupām ir pievienojušies tādi mūziķu kolektīvi kā Pērkons, Aurora, Roberts Gobziņš un Resnie putni, Oranžās brīvdienas, Dzelzs vilka Jauno Jāņu Orķestris, All Day Long, Doni Tondo un Četri.

Par Fono Cēsis noslēdzošo daļu arī šogad rūpēsies dīdžejs Toms Grēviņš.

Atgādinām, ka pasākuma pirmajā dienā uz skatuves kāps Skyforger, Pienvedēja piedzīvojumi, Laime pilnīga, Elephants from Neptune (Igaunija), Momend, kā arī dīdžejs Egons Reiters.

Tuvākajā laikā Fono Cēsis organizatori sola publicēt arī Fonokluba DJ skatuves programmu.

Jau ziņots, ka, aizvadot veiksmīgu debiju pērnā gada vasarā, Fono Cēsis šogad, sadarbībā ar Cēsu pilsētu, norisināsies otro gadu. Pasākuma pārstāvis Lauris Sildniks norādījis uz cerībām, ka Fono Cēsis varētu kļūt par patstāvīgu tradīciju, aizpildot to “robu”, ko 2012. gadā atstāja lēmums pārtraukt organizēt festivālu Fonofest.

Tavs komentārs