Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Norisināsies Fonofest atskaņas pasākums ar grupu Linga

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 14. augustā

Gandrīz mēnesi pēc festivāla norises, piektdien, 17. augustā plkst. 22. Cēsu Fonoklubā tiks aizvadīts Fonofest atskaņas pasākums ar grupu Linga un vairākiem dīdžejiem.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šoreiz Fonofest organizatori mēnesi pēc festivāla izsludina vakaru, kurā aicina kopīgi atgriezties atmiņās par aizvadīto vasaras notikumu.

„Šogad veiksmīgi aizvadījām astoto Fonofest pēc kārtas, kas festivāla organizatoriem — nelielai Cēsu jauniešu un entuziastu grupai ir liels skaitlis. Ar patiesu lepnumu varam atskatīties uz paveikto, tāpēc vēlamies dalīties priekā, piektdien uz skatuves aicinot vienu no šā gada Fonofest atraktīvākajām grupām — Linga. Tāpat par noskaņu vakarā rūpēsies Fono DJ komanda,” pastāstīja festivāla un kluba pārstāvis Jānis Sildniks.

Atgādinām grupa Linga Latvijas rokmūzikas skatuvei ir pazīstama jau 24 gadus, kad to dibināja bijušais grupas Zig Zag līderis Gvido Linga un ģitārists Armands Cālītis. Deviņdesmito gadu laikā Linga nostiprināja savas pozīcijas kā viena no zināmākajām Latvijas rokgrupām, dziesmām Krodziņš, Nāc dejot, Signe melo un daudzām citām kļūstot plaši atpazīstamām sevišķi jauniešu vidū. 

Fonofest 2012 otrajā norises dienā, Linga uz Cēsu Alus skatuves pulcēja plašu skatītāju pūli un skaļas ovācijas, pierādot, ka pelnīti bija viens no otrās dienas galvenajiem māksliniekiem.

Jau ziņots, ka šā gada festivāls uzstādīja līdzšinējo apmeklējuma rekordu, divu dienu laikā kopumā uz četrām skatuvēm pulcējot vairākus desmitus pašmāju un ārzemju grupu, to skaitā The Asteroids Galaxy Tour no Dānijas, Pērkons, GACHO, Labvēlīgais Tips, Deep Insight no Somijas, The Sound Poets un daudzas citas. 

 

Vairāk video no Fonofest 2012: http://youtube.com/fonofestival

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs