Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fono Cēsis jau šodien

Intro, 2015. g. 24. jūlijā

Šajā nedēļas nogalē, 24. un 25. jūlijā, Cēsu pils parkā norisināsies Fono Cēsis lielkoncerts, kas divu dienu laikā uz skatuves pulcēs 13 grupas, kuru skaitā arī Skyforger, Pērkons, Pienvedēja piedzīvojumi un daudzas citas.

Koncerts sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 19:00 to atklās grupa Momend. Starp pirmās dienas māksliniekiem ir izziņoti Skyforger, Pienvedēja piedzīvojumi, Laime pilnīga, kā arī dīdžejs Egons Reiters

Sestdien, sākot no plkst. 16:00, uz Fono Cēsis skatuves ir sagaidāmas tādas grupas kā Pērkons, Roberts Gobziņš un Resnie putni, Aurora, Oranžās brīvdienas, (Dzelzs vilka) Jauno Jāņu Orķestris, All Day Long, Četri un Doni Tondo — svaigi dibinātais instrumentālā roka trio, kas tieši šajā dienā aizvadīs savu debijas koncertu. 

Līdz agram rītam par noslēguma dejām sestdien gādās dīdžejs Toms Grēviņš. Tāpat abu dienu garumā par nerimstošu ballīti starp grupām gādās DJ z:le

Jau ziņots, ka Fono Cēsis mērķis ir kļūt par jaunu vasaras tradīciju, aizvietojot to “tukšumu”, ko atstāja kādreizējais festivāls Fonofest. Tā organizators Lauris Sildniks pastāstīja: “Pēc Fonofest atcelšanas bija skaidrs, ka būs grūti nosēdēt mierā. Radās doma par lielkoncertu, kas norisinās Cēsu svētku laikā. Aizvadītajā gadā, sadarbībā ar Cēsu domi, sev pierādījām, ka šis koncepts var būt gana grandiozs, tāpēc ar nepacietību jau domājam par šo un nākamajiem gadiem.” 

Ballīte paralēli norisināsies arīFonokluba telpās, kur par muzikālo noformējumu pirmajā dienā gādās DJ Artis Volfs, bet otrajā — apvienību Two, ko veido Funky Breakout dīdžeji DUB:Ra un PM2TheAM.

https://www.facebook.com/events/1778470915...

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs