Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Jau rīt sāksies Summer Sound

Intro, 2022. g. 28. jūlijā

Ar vakardienas un šodienas koncertiem Juliannas pagalmā, Liepājā tiek ieskandināts lielākais pludmales festivāls Baltijā Summer Sound, kas jau rīt, 29. jūlijā Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā vienkopus pulcēs mūzikas mīļotāju, piedzīvojumu meklētāju un atpūtas baudītāju tūkstošus.

Festivāla vārti apmeklētājiem tiks atvērti no piektdienas, 29. jūlija pulksten 17.00, bet labiekārtota telšu pilsētiņa būs gatava uzņemt savusiedzīvotājus jau no šodienas, 28. jūlija, plkst. 17.00.

Lai ierašanos Liepājā padarītu maksimāli ērtu, festivāla draugi DPD Latvija un  A/S Pasažieru Vilciens ir parūpējušies par īpašām ekstrām — mantu nogādāšanu līdz pat festivāla durvīm apmeklētāju vietā, kas, starp citu, Rīgas iedzīvotājiem vēl ir iespējams līdz plkst. 19:00, un  speciāliem Summer Sound vilcienu reisiem: 29. jūlijā Rīga (13:15) — Liepāja (16:36) un 31. jūlijā: Liepāja (12:10) — Rīga (15:25).

Divu dienu ietvaros uz Summer Sound festivāla skatuvēm kāps gan pasaules mūzikas zvaigznes kā John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A, gan pašmāju mūzikas zvaigžņu krāšņa buķete — Musiqq, Gacho, Ansis, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Citi Zēni, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands, Edavārdi un daudzi citi.

Festivālā Summer Sound mīļi gaidīti ir arī  bērni, kuriem līdz 10 (ieskaitot) gadu vecumam  ieeja festivālā ir bez maksas. Turklāt organizatori ir parūpējušies, lai festivāla teritorijā būtu pieejama Bērnu zona ar atraktīvām nodarbēm un lieliskiem pieskatītājiem.

Festivāla teritorijā darbosies Brīvdabas kino un Karuseļi,  festivāla jaunumā Klubs ++ savukārt laipni gaidīti visi 18 gadu vecumu sasniegušie reiveri un dejošanas entuziasti. Sportiski noskaņotajiem festivāla apmeklētājiem sestdien, 30. jūlijā būs iespēja piedalīties pludmales volejbola turnīrā. 

28. jūlija iesildošo koncertu Juliannas pagalma programma https://summersound.lv/juliannas-pagalms/ Ieeja ieskaņas koncertos ir bez maksas.

Visas iegādātās biļetes uz 2020. gada festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu šogad. Biļetes pieejamas: summersound.lv, bilesuserviss.lv

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs