Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Papildināta Summer Sound programma

Intro, 2015. g. 11. jūnijā

LMT Summer Sound festivālā, kurš norisināsies Liepājā jau pēc mēneša, 10. un 11. jūlijā, uzstāsies arī Aminata, Markus Riva, Olas, Ryga, Laime Pilnīga un citi.

Pēdējo gadu veiksmīgākā Latvijas pārstāve Eirovīzijā — Aminata ar īpašu šovu uzstāsies LMT Summer Sound festivālā uz galvenās — LMT skatuves. Aminata Savadogo ir iekarojusi latviešu klausītāju sirdis ar savu vienkāršību, sirsnību un atvērtību. Kā arī veiksmīgi sāk iekarot ārzemju mūzikas tirgu.   

Strauju popularitāti ieguvušais Reika un Žaņa Pavlovska projekts Olas šogad būs īpašo viesu statusā LMT Summer Sound festivālā. Olu uzstāšanās laiks vēl tiek paturēts noslēpumā. Grupas “secret act” uzstāšanās laiks un vieta tiks izziņots festivāla oficiālajos sociālajos tīklos festivāla laikā. Viņi arī regulāri ievieto savas bildes festivāla oficiālajā instagram kontā, ar Olām kopā tiks veidots festivāla video un izspēlēti dažādi konkursi, kuros varēs iegūt festivāla biļetes.

Viens no gaidītākajiem festivāla māksliniekiem Markus Riva ir atzīts par vienu no Latvijas stilīgākajiem vīriešiem un ar savu uzstāšanos viņš pierādīs, ka ir spējīgs uzrunāt ikviena klausītāja sirdi. Festivālā Markus Riva uzstāsies kopā ar grupu Rock 5.

Festivālā uzstāsies arī ekscentriskais ansamblis RYGA, liepājnieki The Highlights, alternatīvā roka pārstāvji Neon Saturdays. Mākslinieku sarakstu papildina arīdzan grupas 100 debija dalībnieka Modra Skaistkalna vadībā izveidotā apvienība Moontalk, Latvijas mūzikā nozīmīgā māksliniece Austra Pumpure un leģendārā grupa Sērkociņu Cehs.

Festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. — 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, Bet Bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar Red Bull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Sekot līdzi festivāla jaunumiem var festivāla oficiālajā aplikācijā, kuru var lejupielādēt šeit — http://straume.lmt.lv/

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete — EUR 28, ieejas biļete un telts vieta — EUR 35, VIP biļete — EUR 70, VIP biļete + autostāvvieta — EUR 85. Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

 

Uz vasaras grandiozāko pludmales festivālu ielūdz Latvijas Mobilais Telefons, garšu piešķir A/S Cēsu Alus, atbalsta Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH un SKATS.LV.

http://www.summersound.lv

https://twitter.com/SummerSoundFest

http://www.draugiem.lv/summersound/

https://www.facebook.com/summersoundfest

Tavs komentārs