Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Papildināta Summer Sound programma, šogad festivālā jauna skatuve

Intro, 2017. g. 10. jūlijā

Dueta Tehnikums uzstāšanās ne tikai sola tikšanos ar vienu no šī brīža aktuālākajām Latvijas sintīpopa apvienībām, bet arī patīkamu atkalredzēšanos ar Ozolu, kura iepriekšējā gada uzstāšanās Summer Sound festivālā daudziem palikusi atmiņā kā viena no emocijām bagātākajām. Edavārdi pārliecinoši sevi pieteicis kā viens no Latvijas spēcīgākajiem reperiem, bet Singapūras Satīns neatstās vienaldzīgu nevienu — ja ne grupas lipīgās melodojas, tad ironiskie dziesmu vārdi pamatīgi uzkurina publiku.

 

Šogad Summer Sound pirmo reizi piedāvās jaunu skatuvi Koncertsēta, kura parka koku ieskauta aicinās festivāla apmeklētājus atvilkt elpu mierīgākā gaisotnē, piedāvājot bagātīgu kultūras programmu. Uz skatuves redzēsim lieliskus pašmāju mūziķus, tostarp čeļla un ģitāras virtuozus, bet interesantu dažādību radīs improvizācijas teātris un dzejas slams. Tāpat būs dzirdami mūziķi un jaunas apvienības no festivāla pilsētas Liepājas. Uz Koncertsētas skatuves kāps tādi mākslinieki kā Reinis Young, Tīna Šipkēvica, Ibstens Kūns, Martin Confused, Baiba Dēķena, Aivis Gailītis, Gints Cālītis, Greg John, Vilksnevilks un improvizācijas teātris Prieka Ministrija. Mūziķu saraksts uz šīs skatuves līdz festivāla tiks papildināts.

 

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma —Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro'n'out, Ivo Fomins, Polifauna un citi.

 

Festivāla organizatori aicina iegādāties biļetes līdz 9.jūlijam, jo pēc tam tās kļūs dārgākas. Tāpat tikai līdz 9.jūlijam iespēja iegādāties īpašās grupu biļetes — pērkot sešas divu dienu festivāla biļetes ar vai bez telts vietas, maksāsiet tikai par piecām.

 

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā http://www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

2 dienu biļete — 34 EUR

2 dienu biļete + telts vieta — 41 EUR

1 dienas biļete — 25 EUR

VIP bilete — 90 EUR

VIP biļete + autostāvvieta — 105 EUR

 

Uz Summer Sound festivālu aicina AS Aldaris, atbalsta Liepājas pilsēta un Liepājas kultūras

Papildu informācija: Sabīne Brice / media@summersound.lv /+371 26538141

Tavs komentārs