Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pieejamas pirmās biļetes uz Summer Sound 2019

Intro, 2019. g. 14. martā

Festivāls Summer Sound kurš norisināises Liepājā, 2. un 3. augustā liepājniekiem un Liepājas viesiem piedāvā iegādāties biļetes uz festivālu lētāk.

Šobrīd tirdzniecībā ir pieejamas tā sauktās Liepājnieku biļetes, kas nozīmē, ka visos fiziskajos Biļešu Serviss tirdzniecības punktos Liepājā biļetes uz festivālu Summer Sound var iegādāties lētāk.

Liepājnieku biļešu cena: divu dienu biļete  — 37 EUR, divu dienu biļete ar teltsvietu — 45 EUR

Festivāla Summer Sound galvenie mākslinieki šajā gadā būs čigānu panka karaļi Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošā zvaigzne Dynoro un labākās pašmāju grupas un izpildītāji — Bermudu Divstūris, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah un leģendārais festivāla dīdžejs Toms Grēviņš. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Festivāls Summer Sound 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Festivālam garšu piešķir akciju sabiedrība Aldaris, festivālu atbalsta Liepājas pilsēta, informē — Radio SWH.

Foto: Publicitātes foto

Nav baigā jauda mākslinieku sarakstā.

PocoLoco 2019. gada 16. aprīlī, 10:17

Tavs komentārs