Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus festivāla jaunums - Comedy Latvia skatuve

Intro, 2023. g. 18. maijā

Pirmo reizi Positivus festivālā, šogad 14. un 15. jūlijā, līdztekus mūzikai būs iespējams baudīt arī komēdiju sadarbībā ar komiķu apvienību Comedy Latvia. Festivāla programma tiks papildināta ar stand-up komēdiju, improvizācijas teātri un repa improvizāciju.

Comedy Latvia komiķi jau iepriekš ir uzstājušies festivālā un vienmēr pulcējuši daudz festivāla apmeklētājus, kuri uz īsu brīdi grib ievilkt elpu no lēkāšanas koncertos un smieties par stand-up komēdiju. Positivus festivālā, pēc vairāku gadu pauzes no komēdijas, atgriežas ar veselu skatuvi, kas tiks veltīta humoram. Šogad, divu dienu laikā festivāla apmeklētājus smīdīnas komiķi no visām četrām Latvijas komiķu apvienībām — Comedy Latvia, Riga Stand-up, Sieviešu stendaps un Borderline Comedy.

Šo komēdijas formātu papildinās arī komiķu draugi — improvizatori Valdis Sils, Marģers Majors un Rihards Sniegs. Īpašs Comedy Latvia skatuves papildinājums būs Brīvrunu Projekts — reperi, kuri rīmes rada uz vietas, improvizējot. Reps un komēdija vienmēr gājuši roku rokā, tāpēc likumsakarīgi, ka šīs skatuves programma jāpapildina ar jaudīgo Brīnrunu Projektu, kā sastāvā ir Ghetto Games frīstaila čempioni Abra un Zirnis, Kreisā Krasta lokomotīves E.V. un Jeekaa, brīvrunas sencis Sniegs un bītu virtuozs Birch Please.

Šobrīd apstiprinātie 2023. gada Positivus festivāla mākslinieki: Sam Smith, Metro Boomin, alt-J, Duckwrth, Sleaford Mods, Gustavo, EARTHGANG, J.I.D, Little Big, Tommy Cash, Emotional Oranges, Anna B Savage, Aminata, Vēstnieks, Mauku Sencis & Grandmasters Neons, ZEĻĢIS, Banda Banda, Fiņķis, Patrisha, Bel Tempo, I MEAN LOVE, MC Apšaude, Grēta, Vultura, HUNN, Eliza Legzdina, MARKO & HOTTE, Miks Galvanovskis, Martas Asinis un daudzi citi. Festivāla programma tiks vēl papildināta.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs