Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus uzstāsies Roberts Plants

Intro, 2015. g. 9. februārī

Robert Plant And Sensational Space Shifters, St. Vincent, Basement Jaxx, Toms Odels, Jungle un daudzi citi vārdi ir starp pirmajiem nosauktajiem šīs varasas Positivus festivāla māksliniekiem. Lielākais mūzikas notikums Baltijā devīto reizi norisināsies Salacgrīvā — šogad no 17. — 19. jūlijam. 

Vēl nekad iepriekš pirmo gaidāmā festivāla mākslinieku saraksts nav bijis tik bagātīgs kā šogad. Var droši teikt, ka leģendārākais vārds šī gada programmā būs Robert Plant And Sensational Space Shifters. Sensational Space Shifters ir viņa jaunākais ansamblis, ar ko kopā radīts pasakains un augsti novērtēts mūzikas albums. Leģenda sola festivālā izpildīt arī Led Zepelin laika mūziku.

Šogad sagaidīsim vairākas dzīvās elektroniskās mūzikas grupas, piemēram, daudzu hitu autorus, lieliskos Basement Jaxx. Tāpat uzstāsies arī pagājušā gada spilgtākie debitanti, lieliska dzīvā koncertgrupa Jungle, Fenech-Soler, Džeks Gerets un Kate Boy, kā arī pagājušajā gada teju visu albumu topu galvgalī esošā un 2015. gada Grammy balvas ieguvēja St. Vincent. Festivālā atgriezīsies Toms Odels, kurš klajā laidīs jaunu albumu. Tāpat starp festivāla māksliniekiem būs arī King Gizzard & The Lizard Wizard, Makss Džūrijs un Soak. Nosauktie ir tikai pirmie festivāla mākslinieki, un drīzumā gaidām nākamo programmas papildinājumu, lai atklātu, kas vēl uz 5 skatuvēm šovasar uzstāsies Salacgrīvā.

Festivāla biļetes nopērkamas http://www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos. 3 dienu biļete bez teltsvietas maksā EUR 65,00 un 3 dienu biļete ar teltsvietu EUR 71,00.

https:/www.positivusfestival.com/lv/

http://www.positivus.com/

Foto: Publicitātes foto

Carnival vairs nejūt.

Renčiks K 2015. gada 9. februārī, 22:45

Toms Odels ir karsts!

Goms Trēviņš 2015. gada 9. februārī, 22:53

Cerams ka nebūs lieli sastrēgumi posmā Internets-Salacgrīva.

@arturs 2015. gada 9. februārī, 22:55

Ar LMT 4G internetu ātrums vairs nav problēma!

@krizdabz 2015. gada 9. februārī, 22:56

Nu teiksim tā, tas būtu ļoti jauki, ka uz šādiem pasākumiem tiktu aicināti pašmāju pazīstamākie mūziķi kā Antra Stafecka un Mārtiņš Ruskis.

@micrec 2015. gada 9. februārī, 23:09

Tavs komentārs