Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Positivus uzstāsies Roberts Plants

Intro, 2015. g. 9. februārī

Robert Plant And Sensational Space Shifters, St. Vincent, Basement Jaxx, Toms Odels, Jungle un daudzi citi vārdi ir starp pirmajiem nosauktajiem šīs varasas Positivus festivāla māksliniekiem. Lielākais mūzikas notikums Baltijā devīto reizi norisināsies Salacgrīvā — šogad no 17. — 19. jūlijam. 

Vēl nekad iepriekš pirmo gaidāmā festivāla mākslinieku saraksts nav bijis tik bagātīgs kā šogad. Var droši teikt, ka leģendārākais vārds šī gada programmā būs Robert Plant And Sensational Space Shifters. Sensational Space Shifters ir viņa jaunākais ansamblis, ar ko kopā radīts pasakains un augsti novērtēts mūzikas albums. Leģenda sola festivālā izpildīt arī Led Zepelin laika mūziku.

Šogad sagaidīsim vairākas dzīvās elektroniskās mūzikas grupas, piemēram, daudzu hitu autorus, lieliskos Basement Jaxx. Tāpat uzstāsies arī pagājušā gada spilgtākie debitanti, lieliska dzīvā koncertgrupa Jungle, Fenech-Soler, Džeks Gerets un Kate Boy, kā arī pagājušajā gada teju visu albumu topu galvgalī esošā un 2015. gada Grammy balvas ieguvēja St. Vincent. Festivālā atgriezīsies Toms Odels, kurš klajā laidīs jaunu albumu. Tāpat starp festivāla māksliniekiem būs arī King Gizzard & The Lizard Wizard, Makss Džūrijs un Soak. Nosauktie ir tikai pirmie festivāla mākslinieki, un drīzumā gaidām nākamo programmas papildinājumu, lai atklātu, kas vēl uz 5 skatuvēm šovasar uzstāsies Salacgrīvā.

Festivāla biļetes nopērkamas http://www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs un Nordea bankomātos. 3 dienu biļete bez teltsvietas maksā EUR 65,00 un 3 dienu biļete ar teltsvietu EUR 71,00.

https:/www.positivusfestival.com/lv/

http://www.positivus.com/

Foto: Publicitātes foto

Carnival vairs nejūt.

Renčiks K 2015. gada 9. februārī, 22:45

Toms Odels ir karsts!

Goms Trēviņš 2015. gada 9. februārī, 22:53

Cerams ka nebūs lieli sastrēgumi posmā Internets-Salacgrīva.

@arturs 2015. gada 9. februārī, 22:55

Ar LMT 4G internetu ātrums vairs nav problēma!

@krizdabz 2015. gada 9. februārī, 22:56

Nu teiksim tā, tas būtu ļoti jauki, ka uz šādiem pasākumiem tiktu aicināti pašmāju pazīstamākie mūziķi kā Antra Stafecka un Mārtiņš Ruskis.

@micrec 2015. gada 9. februārī, 23:09

Tavs komentārs