Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pyro Trees sagatavojuši singlu par godu Record Store Day

Intro, 2014. g. 22. aprīlī

Svinot gadskārtējo Ierakstu Veikalu Dienu (Record Store Day) Pyro Trees saviem klausītājiem sagatavojuši īpašu singlu.

Dziesma ierakstīta speciāli šai dienai un tā nebūs iekļauta rudenī gaidāmajā debijas albumā. Kompozīciju grupas dalībnieki ierakstijuši pašu spēkiem savā studijā.

Wasted Time (RSD Edition) iespējams noklausīties un lejuplātēt šeit.

Record Store Day ir tradicīja, kas ik gadu vienkopus pulcē mūzikas ierakstu veikalu apmeklētājus, darbiniekus un mūziķus. Laikā, kad tūkstošiem dziesmu ietilpst vienā digitālā ierīcē, Record Store Day ir īpaši svētki, kas atgādina par mūzikas ierakstu veikalu nozīmīgumu mūsdienu pilsētas kultūras dzīvē. Šogad Record Store Day atzīmēja 19. aprīlī. Pyro Trees arī uzstājās šai dienai veltītā koncertā veikalā Upe.

Pyro Trees ir 2011. gada nogalē dibināta psihodēliskā indie grupa no Rīgas. Tās kodolu veido divi brāļi — Pēteris un Rūdolfs. 2013. gada pavasarī apvienība sāka darbu pie debijas albuma ieraksta. Tajā būs iekļautas desmit dziesmas. Darbs pie albuma notiek sadarbībā ar vienu no Latvijas labākajiem skaņu vīriem — Tāli Timrotu.

Pēc gandrīz pusgadu ilgas atpūtas no koncertiem, 2014. gada pavasarī Pyro Trees kopā ar vēl divām grupām no Lietuvas un Igaunijas devās Baltijas tūrē. Trīs dienu laikā grupas mēroja ceļu cauri visai Baltijai, sniezdot koncertus Tallinā, Rīgā un Viļņā. Šo tūri organizēja Baltijas vadošā jaunās mūzikas ziņu platforma — The Baltic Scene.

https://www.facebook.com/thepyrotrees

https://twitter.com/PYRO_TREES

http://instagram.com/pyro_trees

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs