Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest faili: Pyro Trees

Staņislavs Fisenkovs, 2012. g. 5. jūlijā

Šoreiz Fonofest Fails iepazīstinās ar jauno grupu Pyro Trees. Iepriekšējos Fonofest failus meklē lapas kreisajā malā.

Kas? Pyro Trees ir jauna latviešu grupa, kas sastāv no trīs puišiem — brāļiem Rūdolfa (ģitāra/vokāls) un Pētera (bungas), kā arī Alekša (basģitāra). Iepriekš puiši bija sastopami arī citās grupās — MonkeyRocks un Strong Mint. Kopā sāka darboties kopš pagājušās vasaras beigām.

Ko spēlē? Grupas dalībnieki sevi sauc par psihodēliskā indīroka pārstāvjiem. Dziesmās ir arī nedaudz iepludināta elektronika, kas papildina to skanējumu. Dzied pārsvarā visiem zināmajā angļu valodā, bet neaizmirst par dzimto — latviešu. Kopumā enerģiska un pārliecinoša mūzika.

Albumi? Šobrīd viņi turpina rakstīt jaunas dziesmas. Nesen notikušajā Radio 101 un Cēsu alus konkursā laimēja iespēju ierakstīt savu debijas ierakstu. To grupa plāno izdot rudenī, bet ierakstīt pēc festivālu sezonas.

Dziesmas? Kā minēts, grupa šobrīd lēnām raksta debijas albumu. Šobrīd studijā ir ierakstīta jau viena dziesma/demo — Got Her Electrified. Pirms tam grupa jau bija ierakstījusi vairākas citas dziesmas, izdevusi vairākus singlus.

Kāpēc ir jāredz? Šī apvienība ir kaut kas jauns latviešu mūzikas pasaulē un jau ir spējusi sevi pierādīt.  Šī ir iespēja grupai atrast savu klausītāju, bet klausītājam — atklāt grupu. Vislabāk ir spriest pēc redzētā, tāpēc aicinām otro festivāla dienu sākt tieši ar šo apvienību, kurai nākotnē ir potenciāls.

Foto: miksberzins.com

Tavs komentārs