Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Fonofest faili: Pyro Trees

Staņislavs Fisenkovs, 2012. g. 5. jūlijā

Šoreiz Fonofest Fails iepazīstinās ar jauno grupu Pyro Trees. Iepriekšējos Fonofest failus meklē lapas kreisajā malā.

Kas? Pyro Trees ir jauna latviešu grupa, kas sastāv no trīs puišiem — brāļiem Rūdolfa (ģitāra/vokāls) un Pētera (bungas), kā arī Alekša (basģitāra). Iepriekš puiši bija sastopami arī citās grupās — MonkeyRocks un Strong Mint. Kopā sāka darboties kopš pagājušās vasaras beigām.

Ko spēlē? Grupas dalībnieki sevi sauc par psihodēliskā indīroka pārstāvjiem. Dziesmās ir arī nedaudz iepludināta elektronika, kas papildina to skanējumu. Dzied pārsvarā visiem zināmajā angļu valodā, bet neaizmirst par dzimto — latviešu. Kopumā enerģiska un pārliecinoša mūzika.

Albumi? Šobrīd viņi turpina rakstīt jaunas dziesmas. Nesen notikušajā Radio 101 un Cēsu alus konkursā laimēja iespēju ierakstīt savu debijas ierakstu. To grupa plāno izdot rudenī, bet ierakstīt pēc festivālu sezonas.

Dziesmas? Kā minēts, grupa šobrīd lēnām raksta debijas albumu. Šobrīd studijā ir ierakstīta jau viena dziesma/demo — Got Her Electrified. Pirms tam grupa jau bija ierakstījusi vairākas citas dziesmas, izdevusi vairākus singlus.

Kāpēc ir jāredz? Šī apvienība ir kaut kas jauns latviešu mūzikas pasaulē un jau ir spējusi sevi pierādīt.  Šī ir iespēja grupai atrast savu klausītāju, bet klausītājam — atklāt grupu. Vislabāk ir spriest pēc redzētā, tāpēc aicinām otro festivāla dienu sākt tieši ar šo apvienību, kurai nākotnē ir potenciāls.

Foto: miksberzins.com

Tavs komentārs