Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Notiks otrā The Baltic Scene koncertturneja

Intro, 2014. g. 13. februārī

The Baltic Scene otrās koncerrturnejas ietvaros, piektdien, 21. februārī kultūras namā 9K1 NAMS uzstāsies trīs Baltijas grupas — psihodēliskie Pyro Trees (Latvija), elektroniskā pop grupa Kali Briis Band (Igaunija) un eksperimentālais indī mūziķis ba. (Lietuva). Turnejas ietvaros mūziķi koncertēs arī Tallinā un Viļņā.

The Baltic Scene (TBS) ir Baltijas jaunākās mūzikas eksporta platforma, kuru rīkoto koncertturneju mērķi ir aktivizēt Baltijas mūziķu komunikāciju un tuvāk iepazīstināt klausītājus ar kaimiņvalstu mūziku. Pirmā TBS koncertturneja noritēja pagājušā gada decembrī un tajā piedalījās Carnival Youth, Without Letters un I Wear*Experiment.

Stāstot par dalību projektā Carnival Youth atzīmē, ka The Baltic Scene ir svarīga Baltijas mūzikas sastāvdaļa kas vienkopus apvieno visu jauno un jauko mūziku, kas radīta Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Without Letters savukārt piebilst, ka TBS koncertturneja ir ne tikai muzikālas pieredzes apmaiņa, bet arī lieliska iespēja katrai grupai iekarot savu un kaimiņvalstu klausītāju simpātijas.

Rīgas koncertturnejas pasākums norisināsies 21. februārī kultūras namā 9K1 NAMS. Ieejas maksa — EUR 5.

www.thebalticscene.eu

www.facebook.com/thebalticscene

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs