Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Pyro Trees jauns singls

Intro, 2015. g. 15. septembrī

Indīroka grupa Pyro Trees piedāvā noklausīties pirmo singlu Small Talk no sava debijas pilnmetrāžas albuma, kas tiks laists klajā novembrī.

2015. gada vasarā, pēc publikas iekustināšanas tādos festivālos kā Laba Daba, Playground un Lietuvas Devilstone, grupa Pyro Trees pievērsās darbam pie sava pirmā albuma. Dziesma Small Talk ir pirmais singls, kas tiek publiskots plašākai auditorijai, un pirmā dziesma, ko grupa laiž klajā kopš tās solists un ģitārists Rūdolfs devies studēt uz ārzemēm.

25. septembrī grupai Pyro Trees ieplānota uzstāšanās Vācijas pilsētā Hamburgā — vienā no lielākajām Eiropas mūzikas industrijas konferencēm Reeperbahn, kas 2015. gadā notiks jau 10. reizi. Līdz šim Reeperbahn konferencē Latviju pārstāvējušas tādas grupas kā Carnival Youth, Triānas Parks, The Sound Poets un Audience Killers.

Dibināta 2011. gada nogalē, Pyro Trees ir indīroka grupa no Rīgas, kas 2015. gada pavasarī izdevusi savu debijas EP. Tās pašreizējā sastāvā ir mūziķi Pēteris Ozols, Didzis Upens, Matīss Kļaviņš un Oskars Tupuriņš.

Singlu Small Talk iespējams noklausīties Spotify, iTunes un Deezer.

https://soundcloud.com/pyrotrees

https://www.facebook.com/thepyrotrees

https://twitter.com/PYRO_TREES

http://instagram.com/pyro_trees

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs