Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Summer Sound gaidāms vērienīgs Instrumentu šovs

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 25. jūnijā

Festivāla Summer Sound 2012 apmeklētājus gaida līdz šim vērienīgākā pašmāju populārās grupas Instrumenti brīvdabas uzstāšanās. Festivāla laikā uz OKartes Pludmales skatuves gaidāmais grupas šovs būs īpašs, jo no citiem šogad paredzētajiem un jau notikušajiem koncertiem atšķirsies ar īpašu vizuālo pievilcību un joprojām pārliecinošu izpildījumu.

Pēdējo trīs gadu laikā Instrumenti noteikti kļuvuši par vienu no Latvijā pieprasītākajām un gaidītākajām mūzikas grupām. To apliecināja ne vien pilnībā izpārdotās koncertzāles Liepājā, Valmierā un Rīgā, pagājušā gada nogalē, bet arī Instrumentu koncertgrafiks 2012. gada festivālu sezonā. Tomēr Summer Sound laikā paredzētais koncerts no pārējiem atšķirsies ar vizuālo pievilcību, majestātiskumu un noslēpumainību.

“Pēc pagājušā gada nogales vērienīgajiem Instrumenti koncertiem, kas noslēdzās Arēnā Rīga, mēs vēlējāmies TRU šovu izvest brīvdabā, ko arī darīsim Summer Sound festivāla ietvaros. Summer Sound festivālā Liepājā jau pēc nepilnām divām nedēļām notiks mūsu šī gada iespaidīgākais koncerts — lai arī tehniski dažas lietas jāmaina un koncerts nebūs precīza Arēnā Rīga šova kopija — būs papildus dažādi jauninājumi, ko vēl šobrīd atklāt nevēlamies, taču tas viennozīmīgi būs šī gada iespaidīgākais Instrumenti šovs,” tā grupa Instrumenti.

Instrumentu uzstāšanās notiks uz OKartes Pludmales skatuves festivāla pirmajā dienā — 6. Jūlijā, piektdienas pusnaktī. Pirms grupas Instrumenti spēlēs TRU koncerttūres laikā jau iepazītā grupa The Wow, kuras dziesma Say It guvusi lielu popularitāti un augstas vietas Latvijas radiostaciju mūzikas topos.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs