Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Summer Sound izsludina ēdinātāju pieteikšanos

Intro, 2022. g. 2. maijā

Festivāls Summer Sound 2022 Liepājas pludmalē notiks jau 10. reizi -  29. un 30. jūlijā. Festivāla rīkotāji izsludina tirgotāju — ēdinātāju un amatnieku pieteikšanos.

“Katru gadu mēs saviem apmeklētājiem piedāvājam plašu ēdienu izvēles klāstu — tā, lai paēdis būtu ikviens, kā arī radošu amatnieku darinājumus festivāla tirdziņā. Arī šogad vēlamies iepriecināt savus viesus, tāpēc aicinām visus tirgoties gribētājus pieteikties festivāla ēdinātāju un amatnieku vietām festivāla teritorijā savlaicīgi.”, komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Lai pieteiktos tirgoties festivālā, nepieciešams aizpildīt un nosūtīt atbilstošo pieteikuma anketu: www.summersound.lv/tirgotajiem

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 15. maijam. 

Festivālā jau iepriekš izziņota folk-elektro mūzikas apvienība no Ukrainas Go_A, kā arī tāda Latvijas mākslinieku plejāde kā Musiqq, Gacho, Jumprava, Dagamba, Astro’n’out, Singapūras Satīns, Kreisais Krasts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Ralfs Eilands un citi. Summer Sound 2019. gadā pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu — abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Festivāls Summer Sound 2022. gadā norisināsies jūlija izskaņā un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs