Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināma Positivus Piena Svētku skatuves programma

Intro, 2019. g. 31. maijā

Šogad uz Piena Svētki skatuves gaidāmi brīnišķīgi koncerti no pašmāju grupām, īpašo Piena Svētki atmosfēru pārceļot no galvaspilsētas uz Salacgrīvu. Līdzās mūzikai, kultūras baudīšanas iespējas papildina arī iemīļotie improvizācijas teātri. Positivus festivālā šogad gaidāmi arī The 1975, Disclosure DJ Set, Underworld, Royal Blood un daudzi citi mākslinieki.

Positivus festivāls notiks 26. un 27. jūlijā. Biļetes šogad ir ievērojami pieejamākas un nopērkamas http://www.positivusfestival.com un Biļešu Serviss tīklā.

Uz Piena Svētki skatuves šovasar redzēsim tādus vārdus kā Múr — daudzsološo indīpopa un softroka mākslinieci, Kristine Praulina & The Soulful Crew koncertprogrammu, jauno hiphopa mākslinieci Viņa, grupu Riga Reggae, repa izpildītāju Edavārdi, dīdžeja duetu Gribam Būt Dīdžejas, radošo apvienību Kapelmeistars Group, pirmo repa improvizācijas apvienību Brīvrunu projekts, ar astoņām jaunām dziesmām un mīļāko krievu dzejnieku tekstiem sintīpopa pavadījumā baudīsim Nastavševs/Lubennikov priekšnesumu, blūza iedvesmoto psihedēliskā roka kvartetu The Bad Tones, savukārt, par dejām līdz rītam parūpēsies DJ Meitenes un, protams, sagaidīsim arī grupu Sūdi, bez kuras, Positivus festivāla programma nav iedomājama.

Līdzās mūzikai, kultūras baudīšanas iespējas papildina arī iemīļotie improvizācijas teātri ART i ŠOK un Comedy Latvia.

Šogad festivālā: Disclosure Dj set, The 1975, Underworld, Royal Blood, Cut Copy, Elderbrook, Superorganism, Ivan Dorn, Daddy Was  A Milkman, ansis, Adam Naas, Husky Loops, Ewert and The Two Dragons, Emma — Jean Thackray, Very Cool People, Funk Therapy Collective, Kautkaili, The Coco'nuts, Bezgalībieši, Makree live un daudzi citi. Šī nebūt nav galīgā festivāla programma un vēl gaidāmi papildinājumi.

Positivus festivāla 2019 biļešu cenas:

2 dienu biļete bez telts vietas — €65

2 biļete ar telts vietu — €73

1 dienas biļete — €40

Biļete ieejai Telšu pilsētiņā — €10

VIP biļete — €250

2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) bez telts vietas — 325

2 dienu Grupas biļete (6 cilvēkiem) ar telts vietu — 365

Daydreamers VIP telts 2 vietīga — € 250

Daydreamers VIP telts 4 vietīga — € 280

Daydreamers VIP telts 6 vietīga — € 300

Daydreamers LUX telts 2 vietīga — € 600

2 dienu biļete ar ISIC karti* — €56

2 dienu biļete ar telts vietu ar ISIC karti* — €64

*Piedāvājums spēkā līdz 20.06.2019, pērkot vienu biļeti. ISIC karte, ar kuru iegādāta biļete, būs jāuzrāda pie ieejas festivālā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs