Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināmi Positivus galveno mākslinieku uzstāšanās laiki

Normunds Vucāns, 2013. g. 25. aprīlī

No šodienas, 25. aprīļa, tirdzniecībā ir pieejamas vienas dienas Positivus festivāla biļetes, kuras cena ir Ls 21,00. Līdz ar to arī zināmi Tele2 un Nordea skatuvju mākslinieku uzstāšanās laiki.

Piektdien, 19. jūlijā, festivālu uz Tele2 skatuves atklās Austrijas instrumentāli ambientais tehno trio Elektro Guzzi, savukārt vēlāk uzstāsies dziedātāja no Igaunijas Iiris un kanādiešu elektro panku duo Crystal Castles.  Kā galvenie uz Tele2 skatuves uzstāsies vieni no šīs vasaras Positivus festivāla gaidītākajiem māksliniekiem Noah and the Whale.

Savukārt uz Nordea skatuvespiektdien, 19. jūlijā, uzstāsies Twenty One Pilots no ASV, viena no šī gada daudzsološākajām jaunajām britu roka grupām Palma Violets un leģendārā elektro apvienība Zodiaks.

Sestdien, 20. jūlijā,galvenais mākslinieks uz Tele2 skatuvesbūs sen gaidītie Sigur Rós. Tāpat uz Tele2 skatuves uzstāsiesviena no šā brīža aktuālākajām indī rokgrupām Imagine Dragons, latviešu 90. gadu kulta grupa Jauns Mēness un stilīgais Willy Moon.

Nordea skatuvesprogrammu sestdien atklās Team Ghost, kuri meistarīgi apvieno elektronisku un roka skanējumu. Savu dalību apstiprinājusi arī britu elektropopa, indī un sintīpopa māksliniece Charlie XCX un amerikāņu mūziķis un komponists Džons Grants.

Savukārt svētdien, 21. jūlijā,kā festivāla noslēdzošie mākslinieki uz Tele2 skatuves uzstāsies viena no pēdējo gadu kritiķu visaugstāk atzītajām mūsdienu grupām The XX. Festivālā atgriezīsies Two Door Cinema Club, kuri šobrīd pamatoti dēvējami par indī popa grandiem. Uz Tele2 skatuves svētdien uzstāsies arī jaunais un daudzsološais mākslinieks Maikls Kivanuka, aktuālā indī folka sensācija Toms Odels un Velsas alternatīvā indī roka grupa The Joy Formidable.

Trakulīgie Kalifornijas disko panki un indī rokeri !!! (parasti izrunā kā “chk chk chk”) būs galvenie svētdienas Nordea skatuves mākslinieki. Tāpat svētdienas Nordea skatuves programmā būs arī viena no Dānijas panākumiem bagātākajām alternatīvā folka, popa un roka grupām Efterklang, enerģiskā un trakulīgā Ņujorkas pop-roka apvienība Darwin Deez, mūzikas kritiķu atzītie Suuns un noslēpumaini intriģējošā elektronikas apvienība no Anglijas No Ceremony.

Piektdien festivāla teritorija tiks atvērta plkst. 12:00, un darbosies līdz pat pirmdienas, 22. jūlija, plkst. 2:00 naktī. Merrild telšu pilsētiņa darbosies jau no ceturdienas, 18. jūlija, plkst.17:00 un būs atvērta līdz pat pirmdienas, 22. jūlija, plkst. 16:00.

Tirdzniecībā pieejamas arī Positivus festivāla dienas biļetes, tādējādi nodrošinot iespēju biļetes iegādāties arī uz konkrētu dienu — tās cena ir Ls 21,00. Ar piektdienas biļeti festivāla teritorijā varēs uzturēties no 19. jūlija plkst. 12:00 līdz 20. jūlija plkst.5:00 no rīta, ar sestdienas biļeti — no 20. jūlija 09:00 līdz 21.jūlija 05:00 no rīta, savukārt ar svētdienas biļeti no 21. jūlija plkst. 9:00 no rīta līdz 22. jūlija plkst. 2:00 naktī.

Trīs dienu biļete (bez telts vietas) maksā Ls 37,00, un trīs dienu biļete ar telts vietu maksā Ls 41,00. Tuvojoties festivālam, biļešu cena augs. Festivāla biļetes var iegādāties http://www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs, un vairāk nekā 100 Nordea bankomātos visā Latvijā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs