Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

AUGUSTS
Oh Sees — Face Stabber
Shura — Forevher
King Gizzard & the Lizard Wizard — Infest The Rats' Nest
Friendly Fires — Inflorescent
Frank Turner — No Man's Land
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

AUGUSTS
16: Mazais Princis, Paviljons Ziedoņdārzs
21: Laika Suns un Sudden Lights , Spīķeru kvartāls
21: Stūrī Zēvele un Sniedzes Prauliņas Koncerts, K. K. fon Stricka villa
23: Kurbads. Ķēves Dēls, Lucavsala
28: Tribes of the City, K. K. fon Stricka villa
29: Evija Vēbere, Dārza Kāre
29: Židrūns, Kaņepes Kultūras centrs
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Gaidot LMT Summer Sound 2015: 2. daļa

Normunds Vucāns, 2015. g. 5. jūlijā

Dienas līdz LMT Summer Sound rūk aptuveni tikpat ātri kā pašlaik ceļas termometra stabiņa rādītājs, kas nozīmē, ka šis ir īstais brīdis iepazīties ar nākamo trijotni, kuras koncertus pasākuma laikā palaist garām nebūtu prāta darbs.

Laika Suns (sestdien, 01.30 uz Liepājas Dzintara skatuves)

Līdz Laika Suns albuma Gaismas Lādiņš izdošanai ir atlikušas vien dažas nedēļas, kas nozīmē, ka koncerts LMT Summer Sound ietvaros lielākajai daļai klausītāju, tostarp man, būs viena no pirmajām iespējām iepazīties ar gaidāmo materiālu. Domājams, ka par rokgrupas kvalitātēm visiem tiem, kas kaut reizi pabijuši viņu koncertos, lieki stāstīt nav vērts, savukārt tiem, kas suni vēl nav redzējuši, varu atgādināt — pirms diviem gadiem, tieši pēc Liepājas festivāla, grupu nodēvēju par labāko savā žanrā Latvijā, un sliktāki kopš tās reizes viņi noteikti nav kļuvuši!

Momend (sestdien, 20.15 uz Cēsu Alus skatuves)

Momend pēdējo gadu laikā ir redzēti ne reizi vien, un šķiet, ka ar katru reizi viņi paliek gan labāki, gan interesantāki. Mūsu pagaidām pēdējā tikšanās bija sanākusi šī gada Tallinn Music Week, kurā kolektīvu redzēju tik pārliecinošu un dzīvīgu, kā nekad iepriekš. Ņemot vērā, ka LMT Summer Sound formāts dzīvīgumu pieprasa kā vienu no pamatlietām, man ir pamatotas aizdomas, ka arī šoreiz grupa varētu izklausīties fantastiski!

Pienvedēja Piedzīvojumi (piektdien 02.00 uz Cēsu Alus skatuves)

Stipri šaubos, vai uz sabiliešu koncertu LMT Summer Sound ietvaros aizies kāds, kas līdz šim nav dzirdējis, kas viņi ir, un ko dara — 20 gadu pieredze tomēr dara savu, jo, lai izpelnītos vietu starp pašmāju labākajām rokgrupām dzīvajā, šis tas tomēr ir jāprot. Trio pērn izdotais albums, kaut daudz par īsu, bija lielisks, jo īpaši galvenais singls Tā Mēs Dzīvojam. Šī un arī citu, vecāku blices hītu dēļ vien ir vērts būtu gana skaidram, lai arī divos spētu izbaudīt uzstāšanos, jo, lēmumu vērot priekšnesumu, nožēlot negribēsies. Apsolu.

Pirmo šīs sērijas rakstu meklē šeit, savukārt te joprojām vari censties tikt pie ielūgumiem uz festivālu!

Tavs komentārs