Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MAIJS
SOAK — If I Never Know You Like This Again
Flume — Palaces
Everything Everything — Raw Data Feel
Liam Gallagher — C'MON YOU KNOW
JŪNIJS
George Ezra — Gold Rush Kid
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MAIJS
20: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
29: Human Tetris, NOASS
JŪNIJS
01: Foreigner, Arēna Rīga
01: Imagine Dragons, Mežaparka Lielā estrāde
10: José González, Palladium koncertzāle
10: Michael Kiwanuka, Siguldas Pilsdrupu estrāde
13: Gogol Bordello, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

12 mūziķi, kas jāredz Summer Sound: 4. daļa

Normunds Vucāns, 2017. g. 28. jūlijā

Festivālu sezonai turpinoties, nemanāmi ir pienācis laiks, kad jāsāk posties ceļam uz Liepāju, jo tieši tur jau šodien un rīt norisināsies ikgadējais Summer Sound festivāls. Šogad uz piecām pasākuma skatuvēm kopā kāps vairāk nekā 40 mūziķu, tāpēc, lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, esam izvēlējušies 12, mūsuprāt, interesantākos vārdus, kuru koncertus palaist garām nebūtu prātīgi. Festivālam pienākot, šodien iepazīsimies ar pēdējo trijotni, kuru koncertus noteikti vajadzētu apmeklēt Liepājā — Pienvedēja Piedzīvojumi, Felix Jaehn un Polifauna!

Pienvedēja Piedzīvojumi

Uzstāsies sestdien, 29. jūlijā 20:00 uz Aldaris skatuves

Pirms divām nedēļām Positivus ietvaros tieši Pienvedēja Piedzīvojumi varētu būt tā pašmāju grupa, kas mani pārsteidza visvairāk. It kā jau šajā koncertā nekas īpašs nenotika un Sabiles trio darīja tieši to pašu, ko vienmēr, jau ierasti augstā kvalitātē, taču visu uzstāšanās laiku es biju ļoti aizrauts. Pieļauju, ka Liepājā grupa nemēģinās atklāt jaunu Ameriku, un gan izpildījuma, gan dziesmu saraksta ziņā kardinālas izmaiņas neveiks, taču šajā gadījumā tās ir labas ziņas, jo lielisks rokkoncerts tādējādi ir garantēts!

Felix Jaehn

Uzstāsies piektdien, 28. jūlijā 01:00 uz Summer Sound skatuves

Tieši vācu dīdžējs Fēlikss Jēns, nevis iepriekšējā raksta varoņi Cheat Codes, ir Summer Sound pirmās dienas hedlaineris, kas nenoliedzami norāda uz to, kādu ballīti viņš spēs radīt. Kaut Fēliksa vārds varbūt nav tas pats pazīstamākais, nav šaubu, ka pat cilvēki, kas ar EDM ir uz “Jūs”, viņa skaņdarbus būs dzirdējuši ne reizi vien. Līdzīgi kā Cheat Codes, arī vācu dīdžejs diez vai būs tas, par ko sajūsmināti spiegs mūzikas baudītāji, taču, ja jau esi Liepājā, vismaz uz mirkli viņa veikumam pievērsties vajadzētu.

Polifauna

Uzstāsies piektdien, 28. jūlijā 17:45 uz Aldaris skatuves

Jaunajai pašmāju apvienībai Polifauna ir tas gods šogad atklāt Summer Sound programmu, tāpēc, ja vien ir tāda iespēja, ļoti rekomendēju Liepājā ierasties laicīgi, lai nenokavētu viņu uzstāšanos. Es pats līdz šim viņus esmu redzējis dzīvajā pāris reizes, un ar lielu pārliecību varu teikt — gan no koncerta uz koncertu viņi paliek arvien labāki un labāki, gan arī spēj aizraut pat prasīgākos klausītājus. Ja līdz šim par viņiem neesi dzirdējis vēl neko, būtu īstais laiks šo netaisnību labot — rudenī iznāks grupas debijas albums, un tad vairs nevarēsi apgalvot, ka “es esmu Polifauna fans vēl pirms viņi bija populāri”!

Iepriekšējos sērijas rakstus meklē šeit, šeit un šeit.

Tavs komentārs